Ubuntu'ya Neden Geçmeliyim?

8.1 sevdalılarını anlamıyorum. Tamam HDD üzerinde performanslı fakat destek süresi bitmek üzere.

Konuyu hemen kilitlediler.

Ubuntu kurup da sorunsuz bir 15 dakika geçirdiğimi hatırlamıyorum. En şanslı anımda masaüstüne ulaştıktan birkaç dakika sonra güncelleme yöneticisi crash yemişti. Uğraşıp sorun çözmeyi seven biri olmadığımdan değil ama aklıma geldikçe gülerim.

Sistemin iyiyse gecersin. Konforlu ve stabil. Ubuntu'yu sevmeyenleri sistemi kotu oluyor. Ubuntu kurmalari hata.

Macera istiyorsan, Bloatware'dan kurtulmak için, bazen oyunlarda daha çok FPS almak (Minecraft vb), az RAM kullanımı gibi sebeplerden kullanırsın ve Dual boot olarak kullan, kafan rahat olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Macera istiyorsan, Bloatware'dan kurtulmak için, bazen oyunlarda daha çok FPS almak (Minecraft vb), az RAM kullanımı gibi sebeplerden kullanırsın ve Dual boot olarak kullan, kafan rahat olsun.
Bu sebeplerin hicbiri yuzunden kullanmiyorum acikcasi.

Ubuntu degil de Mint'e gecmeniz icin cok neden var. Windows stabil degil ve verilerinizi caliyor. dagitimlarda boyle bi' durum yok ve cok daha hafifler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…