Ubuntu'ya SonOyuncu yüklerken sitede "404" hatası veriyor

vettelthegoat

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarımda Ubuntu kurdum ve SonOyuncu yüklerken 404 found hatası veriyor sitede. Bilen varsa ve yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mac versiyonu dene eger jar formatindaysa.

Baktım hocam jar formatında değil hem zaten Mac için desteklerini askıya almışlar yeni gördüm zamanında birkaç yerde sanal makine olarak Win 8.1 kurunca bazı progamlar sıkıntı çıkarmıyor diyorlardı öyle deneyeceğim yine olmazsa tek çözüm dualboot gibi gözüküyor fakat bana da dualboot şu an hiç sıcak gelmedi desteğe falan yazmıştım bakarlarsa Wine desteğini geri açabilirler belki sizin öneriniz varsa alırım.

Baktım hocam jar formatında değil hem zaten Mac için desteklerini askıya almışlar yeni gördüm zamanında birkaç yerde sanal makine olarak Win 8.1 kurunca bazı progamlar sıkıntı çıkarmıyor diyorlardı öyle deneyeceğim yine olmazsa tek çözüm dualboot gibi gözüküyor fakat bana da dualboot şu an hiç sıcak gelmedi desteğe falan yazmıştım bakarlarsa Wine desteğini geri açabilirler belki sizin öneriniz varsa alırım.
-Bu sonoyuncu nedir bilmiyorum ancak deneme amaçlı wine ile az önce kurdum buda görseli.
1692561739218.png

-Bu sonoyuncu nedir bilmiyorum ancak deneme amaçlı wine ile az önce kurdum buda görseli. Eki Görüntüle 1910621
Minecraft clienti.
Onerim yok hocam, baska sunucu bulabilirsiniz :/

-Bu SonOyuncu nedir bilmiyorum ancak deneme amaçlı Wine ile az önce kurdum bu da görseli. Eki Görüntüle 1910621

Bir çeşit Minecraft Client'i problem progamın açılmaması değil giriş yapıp çok oyunculudan son oyuncuyu seçince beklemeye alıp sonra Java. Null tarzı bir hata vermesi destekler kesildiği için diyorlar isterseniz sizde bir deneyin belki olur olursa dağıtımınızı söyleyin bende oraya geçeyim :D

Minecraft Client'i.

Onerim yok hocam, baska sunucu bulabilirsiniz :/

Son bir Win 8.1 bir üzerinden deneyeceğim destek talebime gelen cevap olumsuz olursa dualboot ile Windows kuracağım artık yapacak bir şey yok :/

-Üyelik aldım ve birçok yöntemle denedim olmadı, tek kişilik oynanıyor ancak ne yazık ki çok oyunculu çevrimiçi sunucuya bağlanmıyor.

Geri
Yukarı