Uçak Mühendisliği nasıl bir meslek?

Çok kasma dostum. Okulunu kazan, oku. İngilizce olarak kendini sürekli geliştir. İyi yerlere gelirsin. İşe girince de büyüklerine saygılı, küçüklerine sevgili ol. Saygıyı elden bırakma, her şeye atlama. Yetkili kişiler seni sürekli gözlemleyeceklerdir ve onların kontrolü altında iş yaptıracaklardır. Bu süreç biraz sancılıdır ama kendini iyi bir şekilde kanıtlarsan daha sonra zaten aşama aşama yükseleceksin. Bu sefer o kişilerin yerine sen geçeceksin.

Kardeşim daha okula başlamadan, mezun olmadan maaş soruyorsun :) Bak diyeyim sana, bu alana böyle gelenler tek tek dökülüyor. Öncelikle mesleğin gerekliliklerini bileceksin, çalışacağın ortamı bilip ona göre seveceksin. Maaş için okuduğun bir bölümle de başarı olamazsın, benden demesi.

Staja gelenler oluyor. A diyorsun B anlıyor. B ne diyorsun C diyor. Maaştan ziyade işinize sarılın. Zaten siz mesleğin gerekliliklerini yaptığınız taktirde her kapıyı size açıyor.
Siz nerede çalışıyorsunuz? Bende bana bir şeyler katacak staj yeri arıyorum da. Konudan saptım kusura bakmayın.

Çok kasma dostum. Okulunu kazan, oku. İngilizce olarak kendini sürekli geliştir. İyi yerlere gelirsin. İşe girince de büyüklerine saygılı, küçüklerine sevgili ol. Saygıyı elden bırakma, her şeye atlama. Yetkili kişiler seni sürekli gözlemleyeceklerdir ve onların kontrolü altında iş yaptıracaklardır. Bu süreç biraz sancılıdır ama kendini iyi bir şekilde kanıtlarsan daha sonra zaten aşama aşama yükseleceksin. Bu sefer o kişilerin yerine sen geçeceksin.
Tamam abi sınava 2 aydan az bir süre var kazandığımda haberdar edeceğim

Tamam abi sınava 2 aydan az bir süre var kazandığımda haberdar edeceğim
1 yıldan fazla geçmiş haber yok mübarek :). Nereyi kazandığınızı ve kazandığınız yer beklentilerinizi karşıladığını (çevrimiçi olacağınızı pek zannetmesem de, unutmuşsunuzdur büyük ihtimalle) yazar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı