Uçlu kalem önerisi

O sana bağlı. BİM'den 15 TL'ye çakma Faber Castell almıştım 4. yılım hala sıkıntısız çalışıyor. Neredeyse her gün 3-4 saat kullanıyorum.

Mesajda belirtmişsiniz. 4. yılınız kalemle 2019 yılında alınmış kalem. Bir hayli ucuz tabii o dönem :D

Şununla Lise ve 2 üniversite ile beraber 3 okul bitirdim şimdi de benle yurtdışına geldi hala not alıyorum günde 300 metre yazı yazıyorum neredeyse. Başka söze gerek yok sanırım. Orjinalini bulman gerekli ama.
61DzehhjsDL._AC_UF894,1000_QL80_.jpg
Acaba orijinal linki siz de var mıdır? Sanırım bu kalemi alacağım. Almışken çakma almış olmayalım. Şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum.

Rotring alacaksan ekteki gibi demirli olanlarından alma derim. Çok yazı yazan biriyim kalemi tuttuğum yerde parmağımda oyuk oluştu resmen ucundaki kavrama yeri rahatlığına dikkat edin
Scrikss öneririm

Dosya Ekleri

• 9921420001330.jpg
    9921420001330.jpg
    47,7 KB · Görüntüleme: 48
Acaba orijinal linki siz de var mıdır? Sanırım bu kalemi alacağım. Almışken çakma almış olmayalım. Şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum.
D&R'dan alırsan çakma gelmez. Fiyatı da uygun. Daha önce sitesinden alıp test ettim orjinal yolluyorlar.

+Liseden önce ortaokulda da ben bundan kullandım beni 2 kalem okuttu o anlamda 0.7'si 0.5'ten mekanik olarak daha dayanıklı aklında bulunsun. 0.5 güzel yazıyor ama 1-1.5 sene daha erken mekanizma salıyor kendini.

Rica ederim, başarılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı