Ucu Yamuk Şarj Kablosu Tablete Zararlı mıdır?

İsimyok08

Kilopat
Yer
İsimsiz Şehir
Geçenlerde tablet elimden kayıp düştü şarj kablosunun ucu yamuldu. Fakat tabletin şarj girişine birşey olmadı. Şarj kablosunun ucunu düzelttim sorunsuz şarj ediyor. Fakat bunun cihaza bir zararı varmıdır ?

Soket yamulmuşsa kablolar kopup kısa devre yapa bilir yada tabletinizin şarj soketi bozula bilir bence yeni bi kablo alın (tamamen kişisel görüşümdür yanlışım ola bilir)

Ampere tarzı uygulamalarla kontrol edin. Geçen akım arasında çok fark olmakta mı, anlık değişimler fazla ise yeni kablo almanızda fayda var.
Söylediğiniz uygulama tabletime optimize edilemiyor. Fakat ben genelde indirdim ölçülüyor dedi öyle kaldı. Başka uygulama indirmeyi denedim onlarda optimize edilemiyor. En saçma test uygulamaları destekliyor onlarda saçma sapan test yapıyor. Fakat bir tane buldum en yüksek Amper değerleri bunlar fakat bu değerler bazen 1100'e kadar iniyor. Testi bu şarj aletiyle yaptım Captcha Verification

Dosya Ekleri

• Screenshot_2019-02-24-10-06-03.png
    Screenshot_2019-02-24-10-06-03.png
    79,8 KB · Görüntüleme: 74
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı