Uçuş simülasyon oyunu tavsiyesi

kagan5495

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Ben askeri gerçekçi savaş simülasyon oynunu arıyorum. Tavsiyeniz olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft flight Simulator diye Xbox One ve PC için yakında bir oyun çıkacak bakmanı tavsiye ederim grafikleri gerçek ile oyunu ayırt edemeyeceğiniz kadar gerçekçi.

Ben DCS World'ü bugün indirdim 30 gb için 3 saat bekledim ama pişman oldum. Sebebi çok zor olması :D 2 tane uçak kullanabiliyorsun ama ben uçağı kaldıramadım bile. Oysa ben biraz uçak sürüp eğlenecektim. Çok ayrıntılı eğer gerçekçi istiyorsan öneririm. Youtube'da sadece bir model için uçak kaldırıp indirme ile video var 1.5 saat :) Çok fazla zaman ayıramam bi oyun için o yüzden sileceğim. Dediğim gibi 2 uçak var ve diğerleri paralı 370 lira bir uçak için sadece, toplam DLC'ler 8500'den fazla tutuyor.

Ben DCS World'ü bugün indirdim 30 gb için 3 saat bekledim ama pişman oldum. Sebebi çok zor olması :D 2 tane uçak kullanabiliyorsun ama ben uçağı kaldıramadım bile. Oysa ben biraz uçak sürüp eğlenecektim. Çok ayrıntılı eğer gerçekçi istiyorsan öneririm. Youtube'da sadece bir model için uçak kaldırıp indirme ile video var 1.5 saat :) Çok fazla zaman ayıramam bi oyun için o yüzden sileceğim. Dediğim gibi 2 uçak var ve diğerleri paralı 370 lira bir uçak için sadece, toplam DLC'ler 8500'den fazla tutuyor.
Çünkü simülasyon profesyonel düzeyde, ben DCS aktif pilotuyum. Yüklü miktarda DLC'ye sahibim eğer profesyonel ekipmanlar alabilecek gücüm var derse ks çok zevk alır. Ama yok ben amatör düzeyde kalacağım derse FSX biraz daha amatör isterse War Thunder.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı