Ucuz ADSL tavsiyesi

Dr.Aequitas

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Arkadaşlar, bahçe evimize hırsız girmiş. Çalacak şey bulamadığı için de eve çok zarar vermiş.
Pronet güvenlik sistemi kuracağız ancak IP kamera için internet bağlantısı gerekiyor. Kota düşük de olsa hızı çok düşük de olsa sistem için sorun değil, mümkün olduğunca ucuz olması benim için önemli. Bu konuda tavsiyelerinize ihtiyacım var.
ADSL için altyapı var ama biri mobil hat alıp hotspot yapıp internetini kullanabilirsin falan demişti. Öyle de olur mu, hangisi fiyat performans olarak daha avantajlı olur?
Konu donanım bölümüne taşınmış lakin ADSL modem tavsiyesi istemiyorum, ucuz ADSL İSS tavsiyesi istiyorum.

Son düzenleme:
ISS sağlayıcı tavsiyesi yaşadığınız yere göre değişir. Ben sakaryada yaşıyorum en iyi hizmeti superonline veriyor. Başka bir yerde başka bir ıss. Hangi şehir hangi ilçede yaşadığınızı söylerseniz daha net yardımcı olabiliriz. Ayrıca ip kamera yerine normal ahd bir sistem kurarak bulut sisteminden izleme yapabilirsiniz daha hesaplı olur.

hocam Superbox alabilirsiniz.
Yazdığım iletiyi tekrar okursanız verdiğiniz cevabın saçma olduğunu göreceksiniz.
ISS sağlayıcı tavsiyesi yaşadığınız yere göre değişir. Ben sakaryada yaşıyorum en iyi hizmeti superonline veriyor. Başka bir yerde başka bir ıss. Hangi şehir hangi ilçede yaşadığınızı söylerseniz daha net yardımcı olabiliriz. Ayrıca ip kamera yerine normal ahd bir sistem kurarak bulut sisteminden izleme yapabilirsiniz daha hesaplı olur.
İzmir Ödemişte evimiz. Bana çok hızlı, pingi çok düşük filan bir bağlantı gerekmiyor. Tekrar ediyorum, internete bağlı olsun yeter. Kotalı olabilir, hızı çok düşük olabilir, yeter ki ucuz olsun. Ayrıca ahd sistem nedir? Kapalı devre 4 kameralı sistem vardı, hırsız sistemi de götürdüğü için artık böyle bir sistemin işe yaramayacağını görmüş olduk.

Yazdığım iletiyi tekrar okursanız verdiğiniz cevabın saçma olduğunu göreceksiniz.

İzmir Ödemişte evimiz. Bana çok hızlı, pingi çok düşük filan bir bağlantı gerekmiyor. Tekrar ediyorum, internete bağlı olsun yeter. Kotalı olabilir, hızı çok düşük olabilir, yeter ki ucuz olsun. Ayrıca ahd sistem nedir? Kapalı devre 4 kameralı sistem vardı, hırsız sistemi de götürdüğü için artık böyle bir sistemin işe yaramayacağını görmüş olduk.
saçma olduğunu düşünmüyorum internet lazım dediniz ben de ADSL ile uğraşmayın diye öneride bulundum ama siz bunu yanlış algıladınız.

Aynı şekilde ip bir sistem yaptığımızda hırsız kayıt cihazınızı aldığında kameralar bir işe yaramıcak. AnalogHD olarak geçiyor dediğim sistem. Kamera ve kayıt cihazı tarafında daha hesaplı oluyor. Kablo olarak 2+1 cctv kullanılıyor yine cat kabloya göre daha hesaplı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı