Ucuz domain önerisi

brightkuzey21

Femtopat
Daha fazla  
Bir ticari meşrubat soğutucusu firmasının ekibindeyim. İnternette ürünlerimizi satıyoruz. Ürünlerimizi beğenen kişi web sitemize girip bizim hakkımızda ürünlerimiz hakkında bilgi edinebilsin istiyoruz. Şu an niobe hosting diye bir site var galiba 0.99$ 29 liraya satıyor tekacool.tr domainini. Eğer biliyorsanız yardımcı olabilir misiniz?
Ekte ürettiğimiz ürünler var.

Ekran görüntüsü 2023-11-30 145919.png

Domain aliyorsan SSL sertifikasida satin alman lazim diye biliyorum. Ayrica domain sitesini arastirabilirsiniz ama guvenli gibi gozukuyor.

Sunucu + domain bugün için en aşağı yıllık 300 liradan başlıyor çok daha ucuza satan firmalar var ancak performans çok ciddi düşüyor. Ben yıllardır Turhost kullanıyorum. Bugüne kadar da bir sıkıntı yaşamadım.

Domain aliyorsan SSL sertifikasida satin alman lazim diye biliyorum. Ayrica domain sitesini arastirabilirsiniz ama guvenli gibi gozukuyor.
Cloudflare kullanılırsa SSL serfitikası satın alınmasına gerek kalmaz.

Ben Google domain üzerinden yıllık 75TL ile .net domain almıştım bir bakabilirsin.
Googe domain kapandı.

Sunucu + domain bugün için en aşağı yıllık 300 liradan başlıyor çok daha ucuza satan firmalar var ancak performans çok ciddi düşüyor. Ben yıllardır Turhost kullanıyorum. Bugüne kadar da bir sıkıntı yaşamadım.
Godaddy bazen 0,1 cente domain satıyor eğer ilk kez alışveriş yapıyorsan. Satmıyorsa bile oradan ucuz domain bulabiliyorsun bazen.

.tr domain çok alışılmış değil. com.tr'ler 50₺ civarına satılıyor tekacool.com.tr çok daha güzel bence. SSL'yi kafana takma şuan hemen hemen her firma ücretsiz veriyor zaten. Hostingler desen yıllık 200 - 300₺ gibi fiyalara bulunuyor. Tavsiyem işi bedavaya getirmeye çalışmayın parasını verin sorunsuz hizmet alın.

Tavsiye edebileceğim sorun yaşanmayan firmalar:
veridyen.com
hostreet.com
guzel.net.tr

Yeni konular

Geri
Yukarı