Ucuz kaliteli hosting domain önerisi

RAMB0

Decapat
Daha fazla  
Başlıktan da anlaşıldığı üzere hosting ve domain arıyorum. Ancak fiyatları biraz pahalı buldum. Kafamdaki iş modelinin tutup tutmayacağı kesin olmadığı için fazla ücret ödemek istemiyorum.

WordPress site kurulumu için alacağım hosting ve domaini Natro isimli bir sitede uyguna buldum. (mevcut fiyatlar ektedir.) Ancak daha uygunu var mı diye düşünmüyor değilim. Çünkü bu ücretler ilk yıl için geçerli, sonraki yıllarda yenileme ücretleri çok çok pahalı olacaktır.

Sizce bu siteyi tercih etmeli miyim? Hosting özellikleri nasıl? Pek anlamıyorum bu işlerden. Eğer iyi değilse Wix'e başvuracağım. Wix site ücreti yıllık sabit 200 lira civarına geliyor. Benim WordPress'de ısrarcı olmamın sebebi Wix'e kıyasla daha özelleştirilebilir olması.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Bir de cenuta adlı site var. İncelediğimde orası da uygun. Ne dersiniz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-10-30-11-14-36-751_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-10-30-11-14-36-751_com.android.chrome.jpg
    63,5 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_20221030_111555.jpg
    IMG_20221030_111555.jpg
    75,8 KB · Görüntüleme: 70
Son düzenleyen: Moderatör:
Natro firmasının fiyatlarına baktıktan sonra, diğer tüm hosting firmalarının fiyatları araştırdıkça sana zaten uygun gelecektir. :)

Natro firmasının fiyatlarına baktıktan sonra, diğer tüm hosting firmalarının fiyatları araştırdıkça sana zaten uygun gelecektir. :)
Hostinger, Godaddy vesaire hepsi çok pahalı. Natro hakkında olumlu yorumlar duydum ve fiyatları bir tık daha ucuz. Senin önerin var mıdır?

Hostinger, Godaddy vesaire hepsi çok pahalı. Natro hakkında olumlu yorumlar duydum ve fiyatları bir tık daha ucuz. Senin önerin var mıdır?

Natro iyi bir hosting firması, kötü anlamında söylemedim, fakat dolar üzerinden hesaplama yapıyorlar (dı) ve bir çok servis hizmetini ücretli olarak destek veriyorlar, yani paran varsa elbette Natro gayet iyidir. Kalite açısından iyi bir hosting firması. Kullanabilirsiniz elbette.

Muhtemelen güzel Hosting'den alacağım. Ancak Domain'i Natro adlı siteden alacağım. Domain'i güzel Hosting'e yönlendirme de bir problem yaşar mıyım?

Yaşamazsınız ama bence her ikisini de guzelhostingden alın destek çözümleri daha hızlı olur domain hosting ayni firmadan alınca yine de siz bilirsiniz.

Geri
Yukarı