Ucuz gamepad ile oyun oynanır mı?

kapalıyız

Hectopat
Yer
Dünya
Merhaba yıllar önce 20 TL gibi bir fiyata Snopy gamepad almıştım. Bu gamepad ile genelde PES 13 oynuyordum. Şimdi de NBA 2k19 oyununu almak istiyorum fakat bu gamepad oyuna uyumluluk gösterir mi bilmiyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

Ürün bu.

Oyun direk kolu tanımayabilir. X360CE programını oyun klasörüne atıp biraz kurcalayarak uygun ayarı yapmalısın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kendim kullanıyorum kablosuz ve fiyatına göre güzel sonuçlar veriyor.

Aynı kol bende de var. Fifa falan oynarken zaten sağ analog bir işe yaramıyor. NBA oynamadığım için bilmiyorum ama en büyük kaybınız büyük ihtimalle çalımları yapamama olur. Zaten yapmayı öğrenince insan yapmadan duramıyor. Bende ki artık emekli gibi bir şey oldu. Sallayınca içinden deli gibi ses çıkıyor :D

Aynı kol bende de var. Fifa falan oynarken zaten sağ analog bir işe yaramıyor. NBA oynamadığım için bilmiyorum ama en büyük kaybınız büyük ihtimalle çalımları yapamama olur. Zaten yapmayı öğrenince insan yapmadan duramıyor. Bende ki artık emekli gibi bir şey oldu. Sallayınca içinden deli gibi ses çıkıyor :D
Kolu bulamıyorum zaten. Yeni ve kaliteli bir şey alacağım 😆

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı