Ucuz GTX 1060 Laptop Tavsiyesi

Monster Türk malımı, yoksa parçaları yurtdışından alıp Türkiye'de mi birleştiriyorlar. Merak ettim doğrusu

gtx 1060 olan masaüstü alsan en az 2000tl para kurtarmış olursun o paraya da ucuz bir laptop alırsın arkadaşa falan götürmek için, hayatın kolaylaşır hem laptopların ekran kartları 4 yıl sonra ölmeye başlayıp performansını kaybediyor o derttende kurtulmuş olursun
Monster marka adı Türk ama yurtdışında birleştirilip Türkiyeye geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptoplar 2 yıl sonra eskimeye başlar ama ölmez. Ben lenovo gibi çin malı bir laptopu 4 yıldır kullanıyorum. Zamana bağlı eskimeler olabiliyor, (ısınması vs.) ama termal macun ve temizlikle toparlanabiliyor. Bozulma, kilitlenme vs. bunlar yeni nesil laptoplarda oldukça düşük ihtimal. Ha kalitelisine adı için 1000 tl verilir-verilmez o kişinin bileceği iş. Ama masaüstüne göre elbette pahalı olacaktır. Sen laptop alırken, monitör, güç kaynağı (pil), klavye, mouse (trackpad), webcam, hoparlör, mikrofon, wifi kartı almış oluyorsun. Ve kompakt, gelişmiş teknoloji ile üretilen kasaya bunlar monte ediliyor. Ve de güç tüketimi daha fazla optimize ediliyor. Tüm bunları düşününce, laptop parasını hak eden bir bilgisayar türü. Ama evdesinizdir, işte falan kullanmanız gerekmiyordur, o zaman masaüstü alıp performans kazanırsınız. İhtiyacınıza göre almanız çok önemlidir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı