Satılık Ucuz hesap satışı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bundan önceki konumdan da göreceğiniz üzere önceden de satıyordum fakat hesaplarda sıkıntı çıkması üzerine ara vermiştim fakat artık yeniden satış yapmaya başlıyorum. Mutlaka okuyun.
1- hesap ortak hesaptır. Sadece siz olmayacaksınız ama rahatlıkla çevrim dışı modda oynayabilirsiniz.
2- hesaplar 6 ay kesin garantilidir. Ondan sonra da yardımcı olmaya çalışırım fakat 6 ay sonra satacağımdan emin değilim o yüzden.
3- hesaplarda sıkıntı çıkması durumunda benimle iletişime geçersiniz. Ben de yardımcı olmayı denerim.
4-hesaplarda sıkıntı çıkması harici yeni hesap veya para iadesi yapılmaz.
5- hesapda sıkıntı çıkması durumunda alıcı iade istese dahi ilk öncelik yeni hesap vermektir. Yani hesapda sıkıntı çıkması durumunda ben artık oynamayacaktım deyip para iadesi talep edebilmeniz için benim verebileceğim hesabımın kalmaması gerekir aksi takdirde iade yapılmaz yeni hesap verilir.
6- eğer alım yaparsanız şimdiki ve bundan sonra eklenecek bütün kuralları kabul etmiş olursunuz.
Ödeme yöntemleri: Papara, Tosla, ininal (ödeme yaparken komisyonla kesilecek miktar alıcıya aittir.), Steam cüzdan kodu (10 TL'lik kod, 8 TL olarak kabul edilir.).
Discord: Guccigang#4804
Gelelim hesaplara. Hesaplar:
- Skyrim (3 TL)
- Mafia 2 remestared + clasics (5 TL)
- CoD MW2 (3 TL)
- RDR 2 (5 TL)
-Detroit (5 TL)
-Mount&blade 2+ Witcher 3 + Star Wars Jedi fallan order ( 6 TL)
-Total War serisi ( 3TL)
-Cyberpunk 2077 (5 TL)
-ETS 2 (3 TL)
-Dark Souls (4TL)
-Buraya yazmadığım birçok oyun daha var isteyenler özelden sorabilir.

Hocam Horizon 4 var mı?

Bundan önceki konumdan da göreceğiniz üzere önceden de satıyordum fakat hesaplarda sıkıntı çıkması üzerine ara vermiştim fakat artık yeniden satış yapmaya başlıyorum. Mutlaka okuyun.
1- hesap ortak hesaptır. Sadece siz olmayacaksınız ama rahatlıkla çevrim dışı modda oynayabilirsiniz.
2- hesaplar 6 ay kesin garantilidir. Ondan sonra da yardımcı olmaya çalışırım fakat 6 ay sonra satacağımdan emin değilim o yüzden.
3- hesaplarda sıkıntı çıkması durumunda benimle iletişime geçersiniz. Ben de yardımcı olmayı denerim.
4-hesaplarda sıkıntı çıkması harici yeni hesap veya para iadesi yapılmaz.
5- hesapda sıkıntı çıkması durumunda alıcı iade istese dahi ilk öncelik yeni hesap vermektir. Yani hesapda sıkıntı çıkması durumunda ben artık oynamayacaktım deyip para iadesi talep edebilmeniz için benim verebileceğim hesabımın kalmaması gerekir aksi takdirde iade yapılmaz yeni hesap verilir.
6- eğer alım yaparsanız şimdiki ve bundan sonra eklenecek bütün kuralları kabul etmiş olursunuz.
Ödeme yöntemleri: Papara, Tosla, ininal (ödeme yaparken komisyonla kesilecek miktar alıcıya aittir.), Steam cüzdan kodu (10 TL'lik kod, 8 TL olarak kabul edilir.).
Discord: Guccigang#4804
Gelelim hesaplara. Hesaplar:
- Skyrim (3 TL)
- Mafia 2 remestared + clasics (5 TL)
- CoD MW2 (3 TL)
- RDR 2 (5 TL)
-Detroit (5 TL)
-Mount&blade 2+ Witcher 3 + Star Wars Jedi fallan order ( 6 TL)
-Total War serisi ( 3TL)
-Cyberpunk 2077 (5 TL)
-ETS 2 (3 TL)
-Dark Souls (4TL)
-Buraya yazmadığım birçok oyun daha var isteyenler özelden sorabilir.

Assassin's Creed Valhalla mevcut mu?

Hocam Discord verebilir misiniz ulaşayım size. (Yeni gördüm)
Alış verişimizi yaptık. Sorunsuz gayet yardımcı bir dil ile anlaştık. Bir problem yaşayacağınızı sanmıyorum. Güvenilir.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı