Kitap Ucuz kitap almanın yolu

Bkm kitap TR'deki (çoğu kitap adına) en uygun fiyatlara sahip sitelerden biri.
Üstüne TT hattınız varsa 100 TL'ye 10 TL indirim yapıyor.
Papara kartınız varsa 15 TL'ye kadar %15 cashback veriyor.
Böylece 100 TL'ye alacağınız kitap 76, 5 TL'ye geliyor.
Tavsiye ederim.
Bir kitabı 20 gün bekleyebilecek kadar sabrınız varsa alabilirsiniz. bence 20 gün beklemek yerine 100 lira verip hemen almak daha mantıklı.

Bir kitabı 20 gün bekleyebilecek kadar sabrınız varsa alabilirsiniz. bence 20 gün beklemek yerine 100 lira verip hemen almak daha mantıklı.
Daha önce ondan fazla kez kitap almışımdır, sadece PTT kargo ile alırken çok bekledim, onun dışında kısa sürede geldi.

Tavsiye ederim.
Ek bir tavsiye olarak Amazon Prime kullanıcısı iseniz neredeyse dünya klasiklerinin çoğunu 10 TL'yi aşmayan fiyatlara ücretsiz kargo ile alabiliyorsunuz. Yaz döneminde 30'a yakın kitap aldım ve 150 TL gibi bir para ödedim.

Burada bir kitapçı, okuduğun kitabı götür değerine göre başka bir kitap ya da biraz para vererek istediğin kitabı almana müsaade ediyor. Gayet güzel, çok fazla kitap okuma fırsatın oluyor ve elinde kitap tutmuş olmuyorsun.

Benim tavsiyem böyle yerler keşfetmeniz yönünde.

Tavsiye ederim.
Ondan sonra kitap tedarik sürecine başlanıyor ve 20 gün bekliyorsun. Olsun beklerim diyorsun sonra bir mesaj tedarik edilemediği için siparişiniz iptal edilmiştir.

Bir kitabı 20 gün bekleyebilecek kadar sabrınız varsa alabilirsiniz. Bence 20 gün beklemek yerine 100 lira verip hemen almak daha mantıklı.

Öğrenciyiz hocam biz. Fiyat daha muhim.
Aytıyeten genelde 1 hafta içinde geliyor.

Amazon.com.tr kitap bölümü çok daha ucuz ve uygun. Ayrıca ertesi gün kargo ile geliyor. Aldığım kitapların arkasındaki yazan fiyatın neredeyse yarısından daha azına satılıyor.

Bazı kitaplar için evet.
Kargo da çok iyi. İsteyen alabilir.
Ama o arkadaki fiyatlar bence kırtasiyeler için.

Burada bir kitapçı, okuduğun kitabı götür değerine göre başka bir kitap ya da biraz para vererek istediğin kitabı almana müsaade ediyor. Gayet güzel, çok fazla kitap okuma fırsatın oluyor ve elinde kitap tutmuş olmuyorsun.

Benim tavsiyem böyle yerler keşfetmeniz yönünde.

Çok mantıklı maksat okumak zaten.
Ankara'da tavsiyeniz var mı?

Geri
Yukarı