Kitap Ucuz kitap almanın yolu

Dostlarım, Amazon Türkiye kitap konusunda en iyisi bence. Fiyatları tüm piyasanın altında oluyor satıcı kendileri olduğu zaman. Lütfen kitap alırken Prime ile Amazon'a şans verin, dediğimi anlayacaksınız.

Alttaki resimde herhangi bir siparişimi gönderdim. Bu üç kitabı toplam 25 Türk Lirası'na aldım.

Dosya Ekleri

• amzn.PNG
    amzn.PNG
    70,9 KB · Görüntüleme: 42
Arkadaşlar neden kıyaslama ve yarış yapıyoruz? Ben hem prime hem de BKM kullanıyorum ve bazen BKM ucuza veriyor bazen prime yani bence ikisini de kullanmak gerek.
Ben de Idefix, Nadir Kitap, BKM, Prime hepsini kullanıyorum fakat aralarından fiyattan bağımsız en iyi deneyimi Amazon yaşatıyor. Hiçbir zaman hatalı, kusurlu bir sipariş yaşamadım. BKM ise bazen olmayan kitapları satıyor, geç kargoluyor.

Ben de Idefix, Nadir Kitap, BKM, Prime hepsini kullanıyorum fakat aralarından fiyattan bağımsız en iyi deneyimi Amazon yaşatıyor. Hiçbir zaman hatalı, kusurlu bir sipariş yaşamadım. BKM ise bazen olmayan kitapları satıyor, geç kargoluyor.
Tabii ki de hatalar olacaktır ama bence hepsi güzel. Mesela piyasadan prime dahil 10 TL daha ucuza 2 kitap bulmuştum 1 tanesi geldi ama diğeri stok yok diye para iadesi aldım BKM üzerinden. Şimdi ben BKM'ye bir şey diyemem sonuçta ucuza satıyor ve hatası eğer aşırı büyük değil ise bence rahat 10 TL'ye değer. Ben bu mantıkla çalışıyorum, hangisi uygunsa onu kullanırım illa hatasız olacak veya 3 - 5 gün hızlı gelecek diye 10 TL vermem o parayı başka kitapta kullanırım. Sonuçta dışı değil içi önemli benim için. Bu benim görüşüm diğer arkadaşlara da saygı duyarım elbette...

Yeni konular

Geri
Yukarı