Ucuz konsol önerisi

Az önce 800 tlye iyi bir ilan buldum kineckt yok ama iyi çipli cihaz ona bakabilir
Oyun almaya parası varsa neden olmasın 2000 TL ye fat kasa az var
Böyle bir cihaz buldum cihaz kırık 800 TL iyi fiyat
Tam 2000 TL iyi bir one cihaz buldum bakabilirsin

Hocam attığınız cihaz ilk Xbox 360. Red Ring Of Death hatası alan cihazlar bunlar. Her 3 cihazdan 1'i bozuk çıkıyordu o zamanlar.

Zaten o yüzden Slim kasalar çıktı. Zamanında Microsoft bu hata yüzünden çok çekti. Enis Kirazoglu'nun videosunu izleyebilirsiniz.

Minecraft gibi Blur gibi oyunları oynamak için ucuz konsol öneriniz var mı? Varsa yazar mısınız?

Hocam PS3 kesinlikle almalısınız. Ama oyunları oynamak için mecbur olarak cihazları kırmalısınız. PS3 Store üzerinden kart ile alışveriş yasak, hem de her geçen gün oyun eksiltiyorlar kütüphaneden. Fakat cihazı kırısanız PS3 Store'de olmayan oyunlara kadar indirebilirsiniz. Eğer PS3 alıp cihaz kırma konusunda yardım isterseniz bana yazmaktan çekinmeyin. Ben de kendi cihazımı kendim kırdım çünkü

Hocam attığınız cihaz ilk Xbox 360. Red Ring Of Death hatası alan cihazlar bunlar. Her 3 cihazdan 1'i bozuk çıkıyordu o zamanlar.

Zaten o yüzden Slim kasalar çıktı. Zamanında Microsoft bu hata yüzünden çok çekti. Enis Kirazoglu'nun videosunu izleyebilirsiniz.
İzledim zaten ama çıkaranı sanmıyorum zaten öneride bulındum
Hocam PS3 kesinlikle almalısınız. Ama oyunları oynamak için mecbur olarak cihazları kırmalısınız. PS3 Store üzerinden kart ile alışveriş yasak, hem de her geçen gün oyun eksiltiyorlar kütüphaneden. Fakat cihazı kırısanız PS3 Store'de olmayan oyunlara kadar indirebilirsiniz. Eğer PS3 alıp cihaz kırma konusunda yardım isterseniz bana yazmaktan çekinmeyin. Ben de kendi cihazımı kendim kırdım çünkü
Kırılmayan cihaz kaldı mı yav😂😂😄
Şu şekil bir ps3 var nasıl?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220602_231042_com.huawei.android.launcher.jpg
    Screenshot_20220602_231042_com.huawei.android.launcher.jpg
    67,1 KB · Görüntüleme: 29
İzledim zaten ama çıkaranı sanmıyorum zaten öneride bulındum

Kırılmayan cihaz kaldı mı yav😂😂😄
Şu şekil bir PS3 var nasıl?

Hocam bu Slim model, iyi modeldir. Hem CFW hem HEN ile kırılabilir. Cihaz eğer 2. el ise sizin de kontrol etmeniz gerekiyor. Ama model olarak soruyorsanız iyi bir modeldir, çoğu arkadaşımda var

Geri
Yukarı