Ucuz konsollarda hareketleri tam izleyememek

Zame

Femtopat
Daha fazla  
Bu konu hakkında birkaç gündür sorun yaşıyorum ve oyun zevkimin içine ediyor çok can sıkıcı bir durum yapmam gereken bir şey ya da tavsiyeleriniz var mı düzelmesi için?

Detaylı olarak açıklar mısınız?

Ben gamepadi bilgisayara taktım öyle oyunları oynuyorum PS veya Xbox sahibi değilim ve benim ucuz bir gamepadim var X360CE uygulamasından etkinleştiriyorum uygulamadan kaynaklı mı bilmiyorum ama analog tuşunu kuzey yönünden biraz daha doğu tarafına çevirdiğimde direkt kuzeydoğu yönünde algılıyor hassaslığı yok denilebilecek kadar az umarım anlamışsınızdır pek anlatabildiğimi düşünmüyorum açıkçası :d

Ben gamepadi bilgisayara taktım öyle oyunları oynuyorum PS veya Xbox sahibi değilim ve benim ucuz bir gamepadim var X360CE uygulamasından etkinleştiriyorum uygulamadan kaynaklı mı bilmiyorum ama analog tuşunu kuzey yönünden biraz daha doğu tarafına çevirdiğimde direkt kuzeydoğu yönünde algılıyor hassaslığı yok denilebilecek kadar az umarım anlamışsınızdır pek anlatabildiğimi düşünmüyorum açıkçası :d
Konuyu diğer konsollar kısmına açtığınızdan konsolla ilgili bir problem sanmıştım. Sizin yaşadığınız durum gayet normal. Ucuz gamepadlerde oldukça fazla ölü bölge alanı bulunur ve bu durum bundan kaynaklanır.

Geri
Yukarı