Ucuz mekanik klavye mi yoksa kaliteli membran klavye mi?

Membran klavyelerin ömrü mekanik klavyelerden daha kısa oluyor. Eğer ki mekanik klavye düşünüyorsan outemu Switch'li bir klavye bulabilirsen iyi olur. Düşük bütçeli mekanik klavyeler arasında gayet performanslı bir Switch markası olduğunu söyleyebilirim. Ben Trust GXT 890 kullanıyorum gayet memnunum. Ayrıyeten alacağın mekanik klavyede RGB ışıklandırması yok ise 250 TL barajını aşmamanı öneririm. Marka Gamepower'da olsa Rampage'de olsa Trust'da olsa malzeme kaliteleri birbirlerine çok yakın. Yani diyeceğim şu ki bu markalar içinde birbirlerine denk ürünlerin en uygun fiyatlısını alman doğru olur.

Kesinlikle kaliteli membran klavye derim ben bence memran klavyeler hissiyat açısından çok daha iyi ucuza kaliteli mekanik bulursanız kaçırmayın derim.

Ama bu bütçeye Gamepower gibi eleştirilen firmaların mekanik klavyeleri de mevcut.
Gamepower gibi markalar değil de, madem bütçen az başka konuda önerdiğim Cooler Master gibi bir markanın klavyesini almıyorsun? Gamepower gibi şeylerdense Cooler Master CK350'yi yeğlerim. :)

Bu klavyeyi önerebilirim bütçeni 400 TL civarına çıkarabilirseniz tabii ki şuan bende kullanmaktayım klavyenin eksi yönü ise RGB yerine sadece kırmızı led bulundurması w,a,s,d tuşlarında ise beyaz led bulunuyor.
Not: Klavye ingilizce ve blue switch'tir.

Gamepower gibi markalar değil de, madem bütçen az başka konuda önerdiğim Cooler Master gibi bir markanın klavyesini almıyorsun? Gamepower gibi şeylerdense Cooler Master CK350'yi yeğlerim. :)

Bilek desteği benim için en önemli şey olabilir klavyede. Çok uzun saatler boyunca PC başındayım çünkü CK350 bilek desteği olsaydı 450 liraya kesinlikle alırdım.

Geri
Yukarı