Ucuz mekanik klavye mi? Kaliteli membran klavye mi?

1 kişi sorun yaşadı diye ürün kötü olmuyor maalesef. Gayet iyi ürün. Binlerce kişi bu klavyeyi kullanıyor ve böyle sorun görmedim diğer insanlarda. "Çin malı" derken birçok şirket üretimini Çin'de yaptırıyor.
Şahsen diye bir ifade var ama görmediniz herhalde, kendi görüşümü gayet hür bir şekilde açıkladım, kaç tane ürünlerini kullandım adam akıllı sağlamına rastlamadım ucuzundan pahalısına, deneyimim benim de olmasa tamam derim ama daha kalitelisine ben mi denk gelemedim anlamadım.

Membran istiyorsanız K55 ya da Hyperx'in 300-400 TL arasındaki Membran klavyesine bakın G213 aldım pişmanım üstüne 2 defa değişim yaptırdığım halde.

Hocam çünkü kaliteli bir klavye, sadece biri sorun yaşayınca kötü olmuyor.
Zaten sadece bir kişi yaşamıyor, uzun süreli sorunlar ortaya çıkıyor genel olarak, inşallah kimse yaşamaz ama yaşayanlar mevcut. Gamepower gibi kısa süre yerine uzunda çıkıyor tahminimce, benim ürünlerim de hep 1 yıldan sonra bozukluk gösterdi.

Zaten sadece bir kişi yaşamıyor, uzun süreli sorunlar ortaya çıkıyor genel olarak, inşallah kimse yaşamaz ama yaşayanlar mevcut. Gamepower gibi kısa süre yerine uzunda çıkıyor tahminimce, benim ürünlerim de hep 1 yıldan sonra bozukluk gösterdi.

Yalnızca Türkçe veya İngilizce modeli sorunluydu, hangisi olduğunu tam hatırlayamıyorum.

Sorun dediğim de sadece tuş silinmesi, bence çok kaliteli klavye.

@Taylor Swift Fan Cl Türkçe Q modelinde kronik silinme sorunu yok, ek olarak İngilizce Q olanında sorun yaşasanız bile Trust'ın garantisi güzel. @Kemânkeş-'e sorabilirsiniz.

250TL bütçeye atıyorum Cynosa Lite alabilirsiniz kalitesiz Frisby almak yerine.

Bu arada, ucuz olarak kaliteli mekanik klavyeler mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı