Ucuz Minecraft nasıl alınır?

Makaleler
1
Yer
Afyonkarahisar
Arkadaşlar merhaba.

5-10TL Gold-demir hesap gibi şeylerden bahsetmiyorum onu öncelikle söyleyeyim. Oyunu kendi sitesi harici nasıl alabilirim bilgisayar üzerinden oynayacağım, kendi sitesindeki hali aşırı pahalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba.

5-10TL Gold-demir hesap gibi şeylerden bahsetmiyorum onu öncelikle söyleyeyim. Oyunu kendi sitesi harici nasıl alabilirim bilgisayar üzerinden oynayacağım, kendi sitesindeki hali aşırı pahalı.
Başka satın alma yolu bulunmuyor sanırsam.. Tek çare kendi sitesi mecbur.

Arkadaşlar merhaba.

Aylık oynamayı düşünüyorsan Xbox Game Pass var orijinalini ucuza satanları bilmiyorum

Arkadaşlar merhaba.

Microsoft Store'de satılan Minecraft: Java & Bedrock Edition for PC paketi eğer indirime girerse öyle almanızı tavsiye ederim diğerlerinin çalınma riski çok yüksek oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı