Rehber Ucuz mobil internet kullanmak

Aslında yine aynı şekilde bilgisayarın kayıt defterinde ya da telefonda ttl değerini +1 olarak değiştirirsek mesela atıyorum sınırsız YouTube, Instagram vb. paketlerde aynı biçimde bilgisayarda sınırsız kullanabiliyoruz. Bu yolla Vodafone'un sınırsız tarifesindeki 15 GB hotspot sınırını da delmiş oluyoruz.

Ciddi misiniz? WhatsApp sınırsız internetimi kullanabilir miyim yani?

Aslında yine aynı şekilde bilgisayarın kayıt defterinde ya da telefonda TTL değerini +1 olarak değiştirirsek mesela atıyorum sınırsız YouTube, Instagram vb. paketlerde aynı biçimde bilgisayarda sınırsız kullanabiliyoruz. Bu yolla Vodafone'un sınırsız tarifesindeki 15 GB hotspot sınırını da delmiş oluyoruz.
Bunu nasıl yapıyoruz dostum Vodafone'da sınırsız youtube paketim var fakat bunu pc'de kullanmak istiyorum çünkü kyk yurdunun interneti aşırı kötü. Telefonum iPhone XR. PC Windows laptop.

Bunu nasıl yapıyoruz dostum Vodafone'da sınırsız youtube paketim var fakat bunu pc'de kullanmak istiyorum çünkü kyk yurdunun interneti aşırı kötü. Telefonum iPhone XR. PC Windows laptop.
XR için yok diye biliyorum ama PC için kayıt defterinden TTL değerini 1 arttırmak gerek ama nereden bilmiyorum. Yine CMD üzerinden komutla oluyordu ama nasıl bilmiyorum.

Ciddi misiniz? WhatsApp sınırsız internetimi kullanabilir miyim yani?
WhatsApp üzerinden olur sadece.

XR için yok diye biliyorum ama PC için kayıt defterinden TTL değerini 1 arttırmak gerek ama nereden bilmiyorum. Yine CMD üzerinden komutla oluyordu ama nasıl bilmiyorum.
Windows için: netsh int ipv4 set glob defaultcurhoplimit=<TTL_DEGERI>
Linux için: echo "tll-degeri" | sudo tee /proc/sys/net/ipv4/ip_default_ttl

Bu komutla değiştirilebilir.
netsh int ipv4 set glob defaultcurhoplimit=65 echo "65" | sudo tee /proc/sys/net/ipv4/ip_default_ttl
TTLl'yi 65 yaparsanız operatörler sınırsız whatsapp gibi şeyleri pc'de kullanmanıza olanak tanır.

Geri
Yukarı