Satıldı Ucuz oyun hesapları!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mRekt

Decapat
Daha fazla  
Selamlar, bildiğiniz üzere tam 18 günlük bir kısıtlama geldi ben evde duracağım bir işim yok ve sizler de bu karantina günlerde evlerde sıkılacaksınız işte benim amacım da sıkılmamanızı sağlamak istediğiniz tüm oyunları istediğiniz fiyata getirebilmekteyim. Şu anda mevcut oyun fiyatları ise şöyle:

RDR 2 Steam aile paylaşımlı offline hesap: 5 TL.

Efootball PES 2021 Steam aile paylaşımlı offline hesap: 5 TL.

Efootball PES 2021 direk kendi hesabınıza eklenir: 10 TL.(illegal yöntem.)

Efootball PES 2021 PC Steam Key: 25 TL.

FIFA 21 Origin offline hesap: 5 TL.

Cyberpunk 2077 Steam aile paylaşımlı offline hesap: 5 TL.

1 Ağustos 2021'e kadar devam eden EA Play'li Origin offline hesap: 5 TL.

Detroit Become Human Steam aile paylaşımlı offline hesap: 5 TL.

Mount & Blade II: Bannerlord Steam aile paylaşımlı offline hesap: 5 TL.

Football Manager 2021 Steam aile paylaşımlı offline hesap: 5 TL.

Witcher 3 Steam aile paylaşımlı offline hesap: 5 TL.

Death Stranding Steam aile paylaşımlı offline hesap: 7 TL.

Evet şimdi geldik oyun paketlerine bu paketler 3 veya daha fazla oyunun tek hesapta bulunduğu ekonomik paketlerdir.

Mount & Blade II: Bannerlord + efootball PES 2021 + Witcher 3 + Star Wars Jedi: Fallen order + Quake 2 RTX + ıron sky: Invasion + planets under attack Steam aile paylaşımlı offline hesap: 16 TL!(büyük kampanya!)

Football Manager 2021 + efootball PES 2021 Steam aile paylaşımlı offline hesap: 8 TL.

Efootball PES 2021 + RDR 2 + Farming Simulator 19 Steam aile paylaşımlı offline hesap: 12 TL.

Cyberpunk 2077 + efootball PES 2021 Steam aile paylaşımlı offline hesap: 8 TL.

Mount & Blade II: Bannerlord + efootball PES 2021 Steam aile paylaşımlı offline hesap: 8 TL.

Metro Exodus serisi + efootball PES 2021 Steam aile paylaşımlı offline hesap: 8 TL.

Cyberpunk 2077 + Mount & Blade II: Bannerlord + efootball PES 2021 + Witcher 3+ Star Wars Jedi: Fallen order + Quake 2 RTX + ıron sky: Invasion + planets under attack + Metro Exodus serisi Steam aile paylaşımlı offline hesap: 24 TL.(büyük kampanya!)

Evet dostlar fiyatlar böyle bu arada hiçbir ürüne garanti verememekteyim (1 Ağustos 2021'e kadar devam eden EA Play'li Origin offline hesap hariç)bunun nedeni ise zamanımın pek olmaması sizlere yapabileceğim maksimum şey budur ürünleri en kaliteli yerlerden alıyorum kendim de bazılarını kullanıyorum ve uzun zamandır çalışıyor ödeme olarak Havale/EFT,İninal barkod alıyorum. İyi günler dilerim!

Satış durdurulmuştur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun nedir anlatımımda mı bir sorun var neler yapmam gerektiğini anlatırsanız sevinirim.
Her şey iç içe. Aralarda boşluk olsun, hesap kısımlarını kalın yazabilirsin. Anlatımda sorun yok sadece yazılar zor okunuyor ayırmadığın için.

Her şey iç içe. Aralarda boşluk olsun, hesap kısımlarını kalın yazabilirsin. Anlatımda sorun yok sadece yazılar zor okunuyor ayırmadığın için.

Anladım düzeltmeye çalışacağım.

Düzenledim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İçinde Arma 3 olan online oynanabilen bir hesap var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı