Ucuz pin güvenilir midir?

İndirim süreli mi yoksa zam gelene kadar bu fiyatta mı olacak?
Merhaba fiqt,

Fiyatlandırmada herhangi bir değişiklik yapılmadığı takdirde biz de değişiklik yapmayacağız. Fakat aylık kotamız bulunuyor ve stoklar her an tükenebiliyor.

Planlanan bir zam e-pin ya da yükleme ürünlerinde bulunmuyor.

Saygılarımızla,
Ucuzpin.com

Hem epin hem yükleme olarak alışveriş yaptım daha önce bir problem yaşamadım. İlgililerdi. Güvenilir olduğunu düşünüyorum.

Merhaba Caner bey,

E-pin olarak teslim ettiğimiz ürünlerde de yine piyasadaki en uygun fiyatlar bizde bulunuyor. Oyuncular için oyuncular tarafından anlayışı ile iş yürütüyoruz.

Yukarıdaki açıklamamızı okumanızı rica ederiz. Zira bu tarz ön yargılar karalayıcı ve hoş değil.
2 aylık süreçte 10.000'den fazla yükleme işlemini gerçekleştirdik ve herhangi bir yasaklama kesinlikle söz konusu olmadı.

Riot bayiliğimizi de Riot ile iletişime geçerek sorgulayabilirsiniz. Birlikte yürüttüğümüz çalışmalar bulunuyor.

Saygılarımızla,
Ucuzpin.com

@Ucuzpin yaklaşık 10 saattir siparişim tam olarak ulaştırılmadı ve sitenizde 7/24 güncel stok ibaresi yer alıyor diğer siteler otomatik teslim yaprken 10 saattir iletilmeyen VP kodum için 4 farklı yerden yazdım Şikayetvar'a da yazdım ve hala iletilmedi sipariş numaram #88233 ilgilenilmesini istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı