Ucuz RGB Mekanik Klavye Önerisi

quadronit

Hectopat
Daha fazla  
Konu başlığında da dediğim gibi ucuz RGB mekanik klavye istiyorum. Ama "Enter" tuşunun "Shift" tuşu gibi olmamasını istiyorum (fotoğrafta gösterildiği gibi olsun istiyorum). Bu yüzden Motospeed CK107'i araştırdım ancak RGB modelini Aliexpress, banggood gibi sitelerde bulamadım, onun yerine LED aydınlatmalı modeli var, yani RGB değil. n11'de RGB versiyonu var ama fiyatı 270TL. CK107'nin RGB'sini yada dediğim gibi bir klavye bulursanız buraya yazın. Teşekkürler.

2017-09-09_21.42.26.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Mantistek GK2 ye bakmanızı öneririm. Ürün Banggood üzerinde şuanda 95 Tl civarında, %59 indirim var kaçırma derim.
Önerin için teşekkürler ama dediğim gibi enter tuşunun shift tuşu gibi olmamasını istiyorum.

Fühlen Sm680r Rgb Mekanik Oyun Klavyesi - n11.com Bu klavye isteklerinizi karşılıyor fakat önermiyorum. Cooler Master Masterkeys Lite L öneririm.
Önerin için teşekkürler ama önermediğiniz klavyede NumPad yok. Masterkeys Lite L'ye gelecek olursak klavye mekanik değil mekanik hisli. Zaten şuanda mekanik hisli bir klavye kullanıyorum.

Yani bütçe 200TL felan bu yüzden banggood, aliexpress gibi yerlerden bakıyorum.
Türkçe klavye olmadıklarını görmemişsin o zaman. Oralardan alırsan İngilizce veya Rusça gelir.

Türkçe klavye olmadıklarını görmemişsin o zaman. Oralardan alırsan İngilizce veya Rusça gelir.
İngilizce olacağını biliyorum ama Rusça'yı duymamıştım. İngilizce klavye olsun da dediğim gibi enter tuşu shift gibi olmasın, o bana yeter. :D
Biraz bütçe artıp Cooler Master MasterKeys Pro L White alabilirsin.
Masterkeys Pro L'nin blue switch versiyonu var ise para biriktirip alabilirim sanırım. Önerin için teşekkürler tekrardan.
Düzenleme: Pro L'nin enter tuşu yine istediğim gibi değil. (n)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı