Ucuz Steam cüzdan kodu nereden bulunur?

Artık kodlar pahalandı. Çünkü Türkiye'de kod satışı bitti artık Steam tarafından. Elde kalan stoklar da daha pahalıya gidiyor. Bu devir kapandı artık üzgünüm. Bir yerlerde kampanya yakalarsan kaçırma al.

Yeni stok gelmediği için daha pahalı oluyor. Stok olsa bile 17 TL'ye bulamazsınız genellikle19, 5 olur.

Artık kodlar pahalandı. Çünkü Türkiye'de kod satışı bitti artık Steam tarafından. Elde kalan stoklar da daha pahalıya gidiyor. Bu devir kapandı artık üzgünüm. Bir yerlerde kampanya yakalarsan kaçırma al.

Oyunfor'dan 600 TL'lik kod aldım. 24 saatte bir satın alabiliyorsun. Öyle bir sistem getirilmiş.
300 TL'lik kod stokta yoktu ama bittiğinde yeniliyorlar. Demek ki satışa devam ediliyor.

Benim arkadaş daha yeni 500TL'lik cüzdan kodunu 375TL'den aldı. Aynı şekilde ben de alacağım. İndirimli kod satan kişiler oluyor. Bu forumda bile vardır. Bireysel satanları araştırmanız lazım.

Oyunfor canlı desteğe, "Steam, e-pin satışlarını Türkiye'ye kapattı haberleri var doğru mu?" diye sordum?

Cevap: "Oyunfor.com Steam TL Cüzdan Kodları satışlarında Türkiye bölgesinde Steam'in yetkili resmi satıcısı olarak hizmet vermektedir. Steam tarafından çoklu satışların yapılması yasaklanmıştır. Bu sebeple tüm kullanıcılarımıza 24 saat içerisinde her tutardan 1 adet olmak üzere satın alım limiti getirilmiştir."

Geri
Yukarı