Ucuz ve güvenilir PlayStation 5 nereden alınır?

xLethergard

Hectopat
Merhaba, fiyatı uygun, garantili ve 2 kollu bir PlayStation 5 almak istiyorum fakat nereden alsam bilmiyorum, benim gördüklerim genellikle dijital sürüm. Dijital sürüm olması çok şey değiştirir mi?

Merhaba, fiyatı uygun, garantili ve 2 kollu bir PlayStation 5 almak istiyorum fakat nereden alsam bilmiyorum, benim gördüklerim genellikle dijital sürüm. Dijital sürüm olması çok şey değiştirir mi?
Digital Edition demek CD takamazsınız demek. Günümüzde CD kalmadı zaten o yüzden Digital Edition alın geçin.

Ucuza alıcağın bütün PlayStation 5'ler yurt dışından gelme ithalatçı garantili olur, dijital sürümün dezavantajı CD'li oyun alıp bitirip satamıyorsun. Her şeyi PSN Store'den alman lazım, oyun kiralama vs gibi şeyler yapamıyorsun. Ben CD'li sürüme sahibim ama aldığımdan bu yana CD'ye ihtiyacım olmadı, senin oyunlara ayırabileceğin bütçeye kalmış biraz. Ayrıca çok bilgili değilim ama Amerika'dan gelen bir PlayStation'un elektrik çekimi farklı oluyormuş, aynı şekilde Asya sürümleri içinde geçerli diyorlar ama bilmiyorum. Bende Asya sürümünü kullanıyorum 1 yıldır, Sadece dönüştürücü yerine direkt TR priz uyumlu güç kablosu aldım. Alırken yurt dışı alacaksanız bölgesinin pal 2. bölge olması daha iyi diyorlardı bu güçle ilgili. Ve alıcağınız PS'nin sürümünü kontrol edin CFI-1200 ve üstünü tercih edin.

Geri
Yukarı