Ucuz ve iyi operatör önerisi

1 yıldan fazladır Bimcell kullanıyorum. Hiç problem yaşamadım. Hatta ilk numaramı taşıdığımda 250 Dakika 250 SMS paketi 12 TL idi. Şu an kullandığım paket 750 DK 500 SMS 4GB internet 23 TL aylık. Ülkemiz standartlarında gayet iyi bir tarife fiyatı bence. Birde tek seferde 100 TL üzeri kontör yükleyip 4-5 ay kontörle uğraşmıyorum. Bu da güzel bir taktik bence.

1 yıldan fazladır Bimcell kullanıyorum. Hiç problem yaşamadım. Hatta ilk numaramı taşıdığımda 250 Dakika 250 SMS paketi 12 TL idi. Şu an kullandığım paket 750 DK 500 SMS 4GB internet 23 TL aylık. Ülkemiz standartlarında gayet iyi bir tarife fiyatı bence. Birde tek seferde 100 TL üzeri kontör yükleyip 4-5 ay kontörle uğraşmıyorum. Bu da güzel bir taktik bence.
Hocam annem de Bimcell kullanıyor ve sürekli 30TL'lik paketlerden yaptırıyor.
Bimcell ucuz fakat çekim sıkıntısı var onun.

8 senedir BİMCELL kullanıyorum. Ara sıra şebeke sinyalinin düşmesi dışında bir sıkıntı yaşamadım. İnternet paketleri de uygun fiyatlı.

Eğer Turkcell'den cayarsan 3 aya kalmaz salya sümük ağlaya ağlaya geri dönersin, beni affedin diye feryat figan uzun hava perişan olursun. Sen bir de TurkTelecom'a geçersen eğer (Rabbim tüm İslam alemini uzak tutsun) çok kötü olur.

Eğer Turkcell'den cayarsan 3 aya kalmaz salya sümük ağlaya ağlaya geri dönersin, beni affedin diye feryat figan uzun hava perişan olursun. Sen bir de TurkTelecom'a geçersen eğer (Rabbim tüm İslam alemini uzak tutsun) çok kötü olur.
Ahahaha...
Hocam, Fiyatları biraz düşük olsa tamam, eyvAllah derim.
Fakat BiP servinde bile eskiden "Kim 1GB İster" gibi uygulamalar vardı, şimdi 2.5-5-10TL karşılığında hem oynatıyor hem de GB veriyor.
Bu resmen hırsızlık!

En hızlı internet Turkcell'de ama ne Vodafone ne de Türk Telekom'da çekmeyen bir yere rastlamadım. Ek olarak Turkcell'e geçtiğimden beri şehirler arası yolculuklarda 3G çekiyor. Bence artık eski Turkcell kalmamış.

1 yıldan fazladır BİMCELL kullanıyorum. Hiç problem yaşamadım. Hatta ilk numaramı taşıdığımda 250 Dakika 250 SMS paketi 12 TL idi. Şu an kullandığım paket 750 DK 500 SMS 4 GB internet 23 TL aylık. Ülkemiz standartlarında gayet iyi bir tarife fiyatı bence. Bir de tek seferde 100 TL üzeri kontör yükleyip 4-5 ay kontörle uğraşmıyorum. Bu da güzel bir taktik bence.

Hocam aylık 23 TL olan paket nerede ben tam göremedim. En düşüğü dost küçük 26 liradan başlıyor yazıyor.

Suan faturasizda en ucuzu Bimcell, o da TT altyapisi zaten. Hatta aynisi. (Herhalde faturalida da en ucuzudur.)

Mesela ben direk TT.luyum. 2000 dk TT ve 150 dk her yone arama hakkim var. Bimcell'lileri arayinca, 2000 dk.dan dusuyor.

Pttcell de Hayat Elmas tarifesini tavsiye ederim. (Türk Telekom altyapısın dan faydalanmaktadır) 25 GB, 1000 Dakika/SMS sadece 55₺ TKÜ ile 58,10₺ falan bulur sanırım, ayrıca internet bittiğinde durmakta ve aşım olmamaktadır, Sil Süpür bulunmaktadır. Lakin bütçeniz ve de kullanımınız nedir? Ona göre daha iyi tavsiyeler de bulunabiliriz.
Cekim gücü ve internet hızı nasıl?

Yeni konular

Geri
Yukarı