Ucuz ve kaliteli operatör önerisi

Bütçe
Sefilleri oynuyoruz

matraxx22

Kilopat
Daha fazla  
Tek dert malum para, en ucuzu hangisi ve tabii mümkün olduğunca ileriye dönük gelişim.
Hattı babam kullanacak yani konuşma paketleri kullanacak netten baktım ama faturasıza hangi fiyatlardan oluyor bana karışık geldi.
Bir de bazen internet paketi alınıp hospot kullanılabilir o yüzden salla kazan silsüpür gibi hediyelerde kullanılabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın zamanda sözleşmem yenilendi. Bu nedenle operatörlerin tekliflerini inceledim, 3₺ aşağı 5₺ yukarı hepsi aynı. Bölgenizde kullandığınız hangi operatör iyiyse onunla devam edin.

Tek dert malum para, en ucuzu hangisi ve tabii mümkün olduğunca ileriye dönük gelişim.
Hattı babam kullanacak yani konuşma paketleri kullanacak netten baktım ama faturasıza hangi fiyatlardan oluyor bana karışık geldi.
Bir de bazen internet paketi alınıp hospot kullanılabilir o yüzden salla kazan silsüpür gibi hediyelerde kullanılabilir.
Bölgenizde hangisi iyi çekiyorsa ona geçin.

Kimse kusura bakmasın ama TR de bu çok oluyor iş için usta cagirirsin ve bu işi böyle yap dersin usta sana yok o iş böyle olur der ve seni kale bile almaz

Geri
Yukarı