Ucuz Windows keyleri güvenilir mi?

Ben Gittigidiyor'dan aldım 9₺'ye hala kullanıyorum ama ucuz olan Key'ler hep MAK Key oluyor. Zaten anakarta gömüyor Key'i ne zaman format atsam kendisi otomatik olarak giriyor internet olduğu zaman. Sıkıntı yaşamadım hiç.

Ben Gittigidiyor'dan aldım 9₺'ye hala kullanıyorum ama ucuz olan Key'ler hep MAK Key oluyor. Zaten anakarta gömüyor Key'i ne zaman format atsam kendisi otomatik olarak giriyor internet olduğu zaman. Sıkıntı yaşamadım hiç.
orası şans kader belki 1dk sonra anlayacaklar belki 3 yıl sonra
hangi oyunları oynayacaksın

@Secret 37

Yok ama aynı Key'i 2 kişiye satmış olabilirler. Key çalışmaz, Microsoft anlar ve güncelleme almaz. Orijinal olmaz ve dolaylı yoldan bilgilerini Microsoft banlarsa güvenlik güncellemesi almazsın ve virüs bulaşır görürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok ama aynı Key'i 2 kişiye satmış olabilirler Key çalışmaz Microsoft anlar güncelleme almaz orijinal olmaz ve dolaylı yoldan bilgilerini Microsoft banlarsa güvenlik güncellemesi almazsın ve virüs bulaşır görürler.

Böyle bir şey mümkün değil o Key'leri şirketlere dağıtıyor Microsoft. Şirketlerde arta kalan Key'leri satıyor. Salladın da salladın çok istiyorsan sen git al Windows 10 1.5k ya kullan.

Bildigin virüse emanet ediyorsun sistemi hiç bulaşma.

Çakma Windows 10 Key'lerinde Microsoft anlarsa güvenlik güncellemesi almazsın Windows 8'den bile güvensiz olur PC.
Ben kendim orijinal Windows 10 education kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı