Ucuz Windows keyleri güvenilir mi?

Çakma Windows 10 Key'lerinde Microsoft anlarsa güvenlik güncellemesi almazsın Windows 8'den bile güvensiz olur PC.

Yav güzel kardeşim çakma Key ne demek gözünün yağını seveyim. Retail MAK Key'lere çakma diyorsun. Dalga mı geçiyorsun kimse KMSpico kullan demiyor zaten burada.

Son düzenleyen: Moderatör:
KMSpico'da kullanmayın Windows 10 istiyorsan ya parasını verip alacaksın ya da Windows 7 alacaksın orijinal Windows 7 ama Microsoft'un yükseltme uygulamasıyla yükselteceksin.

Peki kaç para gerçekleri.

1.5k ama benim dediğim şekilde daha ucuz oluyor.

kmspico da kullanmayın win10 istiyorsan ya parasını verip alacaksın yada win7 alacaksın orjinal win7 ama microsoft un yükseltme uygulamasıyla yükselteceksin

1.5k ama benim dediğim şekilde daha ucuz oluyor
Sen ne diyorsun? Retail key atma simdi bana gidipte ben de onlardan almalarını tavsiye ediyorum.

1 Yıldır kullanıyorum 10 TL aldım internetete ararınca Key çıktı yani MAK Key fakat hiçbir şey olmadı.

Win 10 Key orijinal olmuyor mu?
Dijital olarak lisanslanmış orijinal bir Windows'a sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan ya da Windows Store üzerinden satın alabilirsiniz.

Kutu ürün olarak satın almak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan ya da ürün özelliklerine bakarak kendi tespit ettiğiniz başka bir siteden satın alabilirsiniz.

OEM Lisans satın almak istiyorsanız yeni bir bilgisayar satın alırken OEM lisans satın alma hakkınız oluyor. Alacağınız bilgisayar zaten lisanslıysa OEM lisans fiyatı bilgisayar fiyatına dahil edilmiştir.

Yeni konular

Geri
Yukarı