Ucuz Xbox One ilanları güvenilir mi?

Xboxcu

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Xbox One piyasası sahibininden'de falan 220 ilan varsa 207'si 3 k üzeri ama birkaç tane var, 2300 TL falan. Garip garip. Bunlar güvenli midir yoksa uzak mi durulmali?

O tarz ilanlarda önden havale yapmayın. Aynı bölgedeyseniz veya uzak bir yer değilse elden alın. Elden alma şansınız yoksa da satıcıdan param güvende ile almak istediğinizi belirtin.

Ona bakılırsa Xbox Series S 10 k şu an ama 1 2 yıl önce 3K ydı.
Demek istediğim bu değildi, fiyatlar arttıkça fiyat aralıkları da arttı adam tok satıcı belki bir enayi bulurum diye 4K yazıyor Xbox One için, 4K paramı Xbox One'a vermektense yakmayı tercih ederim. O konsolun max ederi 3K.

Demek istediğim bu değildi, fiyatlar arttıkça fiyat aralıkları da arttı adam tok satıcı belki bir enayi bulurum diye 4K yazıyor Xbox One için, 4K paramı Xbox One'a vermektense yakmayı tercih ederim. O konsolun Max ederi 3K.

PS3 ve PS4 ne kadar eder hocam.

PS3 için en fazla 2K PS4 için kasasına göre farklılık gösterir ama Slim kasanın ederi 6000 6500 diye biliyorum şu anki piyasada.

PS3 için en fazla 2K PS4 için kasasına göre farklılık gösterir ama Slim kasanın ederi 6000 6500 diye biliyorum şu anki piyasada.

Anladım hocam çok çok teşekkürler Xbox One an ortalama 3.5k civarı fiyatı 10 civarı ilan var 3000 bine kadar 3 binden sonra 206 oluyor sayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı