Ucuz yemek nereden yiyilebilir?

Zerolite

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, aile evinde yaşıyorum ve bütün ailem tatile gitti ve cebimde 100 TL var bununla 7-8 gün idare etmem lazım maaşa daha var neler yapılabilir? Dolap boş indirim vs alma şansım var mı Yemeksepeti'nden falan?
Şimdiden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar, aile evinde yaşıyorum ve bütün ailem tatile gitti ve cebimde 100 TL var bununla 7-8 gün idare etmem lazım maaşa daha var neler yapılabilir? Dolap boş indirim vs alma şansım var mı Yemeksepeti'nden falan?
Şimdiden teşekkürler.

30TL'ye peynir 20TL'lik domates 7 tane ekmek. Kalan 40lira ile kendini şımartabilirsin.

Kardeşim getire üye oluyorsun 2-3 siparişinde 35₺ ye 30₺ indirim veriyor. Sonra 40₺ ve üzeri ilk yemek siparişindede 20₺ indirim veriyor işine yarar şeyler alırsan seni rahatlıkla idare eder. 😉

Hocam 100 tlye yemeksepeti gibi yerlerden bir şeyler satın alarak 7-8 gün idare edebileceğinizi düşünmüyorum. Ha ama illaki alıcam diyorsanız getir yemeğe bir bakın derim. İndirim kuponu falan varmış bayağı arkadaşım söylemişti.

7-8 gün dışarıdan 100 TL yemek ile karın doymaz. 100 TL ile 1 gün bile gecirilmez Yemeksepeti gibi yerlerde. Yerel marketlerden kahvaltılık alsanız idare eder sizi ve günlük ekmek.

10 TL'ye iskender yiyorum.
Hopi yemek sepeti kodu veriyordu ona bakabilirsin getir yemekte ilk siparişe indirim veriyor. Kendi numarandan kullandıktan sonra ailenden birisinin numarasıyla da yeniden alabilirsin.

Geri
Yukarı