Ucuza 2. el direksiyon seti önerisi

Şu ana kadar hiçbir tanıdığımda şahit olmadım. Uzun süredir piyasaya bakıyordum bir de burada soruşturup son kararı almak istedim. Dediğim gibi F1 harici oyun oynamayacağım için çok da para vermek istemiyorum. Logitech'in eski modellerini kullansam pişman eder mi?
Hocam bence Momo'ya bir şans vermelisiniz. Ama, uyarıyorum başka bir oyun oynayacak olursanız hemen hemen hiçbir işinize yaramaz. Sade F1 oynayacaksanız işinizi fazlasıyla görür. Çünkü Momo çok daha ucuz.

Şu ana kadar hiçbir tanıdığımda şahit olmadım. Uzun süredir piyasaya bakıyordum bir de burada soruşturup son kararı almak istedim. Dediğim gibi F1 harici oyun oynamayacağım için çok da para vermek istemiyorum. Logitech'in eski modellerini kullansam pişman eder mi?
Aldığın ürünün nasıl kullanılmış olmasına bağlı.

Hocam bence Momo'ya bir şans vermelisiniz. Ama, uyarıyorum başka bir oyun oynayacak olursanız hemen hemen hiçbir işinize yaramaz. Sade F1 oynayacaksanız işinizi fazlasıyla görür. Çünkü momo çok daha ucuz.

Logitech wingman Formula Force GP alsam o iş görür mü F1 için sizce? İnternette bir kişi önermiş de.

Logitech wingman Formula Force GP alsam o iş görür mü F1 için sizce? İnternette bir kişi önermiş de.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada ürünün tanıtım videosu var. Bir bak istersen

Hocam o şey aşırı aşırı eski, hatta modern bilgisayarlarda çalışamayabilir. Bence o kadar eskisini almayın, sarı sitede bile sadece 1 ilanı var. Momo alın tam sizin işinizi görecek bir direksiyon.

Veya Driving Force EX gibi modeller
Kral bi Momoyada bak istersen aynı fiyatta ve daha iyi kalitede.
3 direksiyonunda karşılaştırması var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam o şey aşırı aşırı eski, hatta modern bilgisayarlarda çalışamayabilir. Bence o kadar eskisini almayın, sarı sitede bile sadece 1 ilanı var. Momo alın tam sizin işinizi görecek bir direksiyon.

Anladım peki son olarak bir şey daha soracağım Formula vibration da diğer model gibi çok eski bir model mi sizce?

Geri
Yukarı