Ucuza alınan oyun hesaplarıyla GeForce Now kullanmak

Kagan2

Hectopat
GameSatış sitesinden 25 liraya Assassin's Creed Valhalla, Cyberpunk, RDR2'nin içinde bulunduğu bir hesap almak istiyorum. Lakin konu hakkında bilgi sahibi olanların da bildiği gibi bu tarz sitelerde oyunları aldıktan sonra offline bir şekilde oynayabiliyoruz. Benim bilgisayarım yetersiz olduğu için GeForce Now üzerinden oynamak istiyorum. Sizce az önce bahsettiğim offline oynama muhabbeti GeForce Now'da oynamamı engeller mi? (Hesaplar Epic Games, Uplay, Steam. Yani teoride GeForce Now destekli olmaları lazım.)

nasıl çözdüğünü söyler misin valla seni de yoruyorum fakat efsane bilgiler veriyorsun teşekkür ederim
Keşke bilsem dostum. Bugün kardeşim oynarken save etmeyi denesene dedim ona ve save etti o da herhangi bir şey yapmadı. Belki de önceden save edememe sebebim ; oyunun o kısmında save alınmıyor olması olabilir. Son olarak rica ederim. Eğer alırsanız ve sorunlarla karşı karşıya kalırsanız yazmanız yeter.

Keşke bilsem dostum. Bugün kardeşim oynarken save etmeyi denesene dedim ona ve save etti o da herhangi bir şey yapmadı. Belki de önceden save edememe sebebim ; oyunun o kısmında save alınmıyor olması olabilir. Son olarak rica ederim. Eğer alırsanız ve sorunlarla karşı karşıya kalırsanız yazmanız yeter.
Hocam benim Geforce Now üyeliğim var bir ara çok denememe rağmen ne steam"i ne de uplay'i geforce now'da offline moda alamamıştım. Yeni mi geldi bu seçenek yoksa benim körlüğüm mü acaba?

Oyunu aldıktan sonra ilk başta Free hesapla giriyordum. Free hesapla saat 8.30- 15.30 hiç sıra beklemeyerek eu central 3'den girebilirsiniz. ( Yani en iyisinden) saat 15.30'dan 20. 30'a kadar us midwestden sıra beklemeden girebilirsiniz. Ama Free hesabın şöyle bir handikapı var ya da bana özgü bilemiyorum. Oyun pek iyi gözükmüyor. Yine güzel ama videolardaki kadar iyi değil. Premium hesabı öneririm.

Valhalla problemi de çözüldü. Artık Save alabiliyorum.
Bu Geforce Nowda 768p'de ultra ayarlarda 25-30 fps almam normal mi cyberpunk'da?

Hocam benim Geforce Now üyeliğim var bir ara çok denememe rağmen ne steam"i ne de uplay'i geforce now'da offline moda alamamıştım. Yeni mi geldi bu seçenek yoksa benim körlüğüm mü acaba?
Steami normal bir Steam hesabı gibi offline moda alabiliyorsunuz ama Uplay alınamıyor maalesef.
Bu Geforce Nowda 768p'de ultra ayarlarda 25-30 fps almam normal mi cyberpunk'da?
Hayır değil Internetiniz ve gfn ayarlarınız nasıl?

Cyberpunk'ı harika bir şekilde oynayabilirsiniz. RTX+ tüm grafikler Ultra'da 25 Mbps internetimle hiç problem çıkarmıyor. AC Valhalla'yı ise sadece bana mı özgü bilemiyorum ama oyun içerisinde Uplay'i offline moda alamadığım için oyunda local Save alamiyorum. Autosaveler ile oynanabilir herhalde. Son olarak Prime bir GeForce Now hesabınızın olması sizi birçok dertten kurtarıyor. Oyunu ilk aldığım gün beleş bir GeForce Now hesabım vardı. Oyunları açamıyordum. Bu problem beni çok marudar etti. Saticiyla çok fazla konuştum. Allah'tan dün akşam Prime hesaba geçtim. Hiçbir problem kalmadı. Eğer hesabı alacaksanız, Cyberpunk Epic Games üzerinden oyun açılmadan önce Epic Games başlatıcısı geliyor, ayarlarından hem çevrimdışı olmak gerekiyor hem de bulut eşitlemeyi devre dışı bırakmak sonra oyun akıyor. Oyun açılmadan "CD Red projekt hesabınız var mı" diyor. Hesapsız devam et deyin benim gibi satıcının kafasını ütülemeyin.

Benim aldığım hesapta, Steam hesabı RDR2 için var o da GeForce Now destekli değil o yuzden bilemiyorum. Cyberpunk Epic Games üzerinden o yüzden dediğiniz olay orada da var. Sadece AC Valhalla'da bu dediğiniz olay yok. Uplay'i offline moda aldıktan sonra oyun " bu oyunu çevrimiçi modda oynamalısınız " diye bir mesaj gönderiyor. Ben ilk bölümü hiç problemsiz oynadım. Lakin Save alamiyorum o büyük bir problem.

Merhaba bir şey sormak istiyorum. Bende 100 Mbps download 5 upload var Ethernet ile internete bağlanıyorum kimse Wi-Fi vs internete bağlanmadığı halde bile ben 1920X1080P de oyun oynayamıyorum. Siz 25 Mbps ile oynayabiliyorsunuz sorunsuz şekilde. Hangi ISS'yi kullanıyorsunuz? Bir de modemden bina içindeki ankastre kutusuna bağlanırken hangi kabloyu kullanıyorsunuz (koaksiyel bakır kablo, Ethernet kablosu, fiber optik kablo)?

Merhaba bir şey sormak istiyorum. Bende 100 Mbps download 5 upload var Ethernet ile internete bağlanıyorum kimse Wi-Fi vs internete bağlanmadığı halde bile ben 1920X1080P de oyun oynayamıyorum. Siz 25 Mbps ile oynayabiliyorsunuz sorunsuz şekilde. Hangi ISS'yi kullanıyorsunuz? Bir de modemden bina içindeki ankastre kutusuna bağlanırken hangi kabloyu kullanıyorsunuz (koaksiyel bakır kablo, Ethernet kablosu, fiber optik kablo)?
İSS turkcell, ankastreden fiber optik kablo ile geliyor. Peki geforce now hesabınız free mi pre mi? Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test sitesinden hızınızı ölçüp söyler misiniz? ben de ona göre yapmanız gerekenleri söylerim.
1608388933143.png

1608388967296.png
bunlar oyunun içinden rtx kapalı fotoğraflar

İSS turkcell, ankastreden fiber optik kablo ile geliyor. Peki geforce now hesabınız free mi pre mi? Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test sitesinden hızınızı ölçüp söyler misiniz? ben de ona göre yapmanız gerekenleri söylerim. Eki Görüntüle 789961
Eki Görüntüle 789963 bunlar oyunun içinden rtx kapalı fotoğraflado"
dostum öncelikle teşekkürler verdiğin direktifler sayesinde cyberpunk ac walhalla watch dogs legion falan aldım cyeberpunkı sorunsuz bir şekilde bir kaç gündür oynayabiliyorum fakat ac walhalla ve watch dogsa giriyorum max 1 2 dk sonra hesaba başka biri bağlandır deyip atıyor bunu nasıl çözebilrim ubisoft connect hesabı bu arada

bana verdikleri hesaplardan
cyberpunk kapandı.
valhalla rusça
rdr2 steami indiriyorum.
cyberpunk kapandı.
valhalla rusça
rdr2 steami indiriyorum.
Yeni cyberpunk ı steam olarak verdi.
5 dakika geforce nowdan oynadım. Başkası girdi beni attı. Tekrar girdirmiyor.
gog hesabım olmasına rağmen yine kayıtlarım yokoldu.
rdr 2 steam üzerinden indirip çalıştırdım. offline moda geçmiyor. rockstar laouncher error hatası veriyor. Steam offline olmadan oynayabiliyorum.
Geforce now ile verdiği steam cyberpunkı oynarken oyuna başkası girmiş. Steam beni steamden çıkardı. Tekrar girmedim ama oynamaya devam ettim. Demek ki oflline olarak oynadım.

Son düzenleme:
dostum öncelikle teşekkürler verdiğin direktifler sayesinde cyberpunk ac walhalla watch dogs legion falan aldım cyeberpunkı sorunsuz bir şekilde bir kaç gündür oynayabiliyorum fakat ac walhalla ve watch dogsa giriyorum max 1 2 dk sonra hesaba başka biri bağlandır deyip atıyor bunu nasıl çözebilrim ubisoft connect hesabı bu arada
Eğer geforce now üzerinden oynuyorsan uplayi geforce nowda offline alamıyoruz onunla alakalı olabilir. Ben de uplay üzerinden oynuyorum ve şimdiye kadar hiç oyundan atma gibi bir seyle karşılaşmadım.
cyberpunk kapandı.
valhalla rusça
rdr2 steami indiriyorum.

Yeni cyberpunk ı steam olarak verdi.
5 dakika geforce nowdan oynadım. Başkası girdi beni attı. Tekrar girdirmiyor.
gog hesabım olmasına rağmen yine kayıtlarım yokoldu.
rdr 2 steam üzerinden indirip çalıştırdım. offline moda geçmiyor. rockstar laouncher error hatası veriyor. Steam offline olmadan oynayabiliyorum.
Geforce now ile verdiği steam cyberpunkı oynarken oyuna başkası girmiş. Steam beni steamden çıkardı. Tekrar girmedim ama oynamaya devam ettim. Demek ki oflline olarak oynadım.
Steami offline moda al oyuna girmeden önce , youtubedan bulabilirsin. Valhallayı da ayarlardan ingilizce yapabilirsin. Oyunun ayarlarıyla alakalı bir video izle yeter. Beni şimdiye kadar hiçbir oyundan atmadı. Saticiyla iletişime geçebilirsin

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı