Ucuza alınan oyun hesaplarıyla GeForce Now kullanmak

Kagan2

Hectopat
GameSatış sitesinden 25 liraya Assassin's Creed Valhalla, Cyberpunk, RDR2'nin içinde bulunduğu bir hesap almak istiyorum. Lakin konu hakkında bilgi sahibi olanların da bildiği gibi bu tarz sitelerde oyunları aldıktan sonra offline bir şekilde oynayabiliyoruz. Benim bilgisayarım yetersiz olduğu için GeForce Now üzerinden oynamak istiyorum. Sizce az önce bahsettiğim offline oynama muhabbeti GeForce Now'da oynamamı engeller mi? (Hesaplar Epic Games, Uplay, Steam. Yani teoride GeForce Now destekli olmaları lazım.)

Merhaba konuyu baştan sona okuyup GeForce Now'da bir deneme yapmak istedim fakat Steam'i offline moda alamıyorum böyle bir seçeneği yok. Mümkünse nasıl yaptığınızı anlatabilir misiniz?

I
GeForce Now üzerinden oyunu açtığında Steam'ın kendisi açılacak, sol üstten normalde nasıl çevrimdışı oluyorsan orda da Çevrimdışı ola basacaksın.
O buton gf now üzerinden girince gözükmüyor. Başka bir yolu var mı acaba
GeForce Now'da Steam hesabını geniş ekranda offline başlatabiliyorsun da her girişinde Online olup tekrar Offline'a geçmen gerekiyor.
Nereden yapılıyor bulamadım geniş ekrana aldım fakat çevrimdışı olmayı bulamadım

Son düzenleme:
Merhaba konuyu baştan sona okuyup GeForce Now'da bir deneme yapmak istedim fakat Steam'i offline moda alamıyorum böyle bir seçeneği yok. Mümkünse nasıl yaptığınızı anlatabilir misiniz?
Oyun açılmadan hemen önce Steam launcheri sol altta küçültülmüş bir halde çıkıyor. Kapat simgesine tiklayacaksiniz sonrasında önünüze çıkış yapmak istiyor musunuz çıkacak evet diyin. Sonra oyunu kapatıp tekrar açın karşınıza normal steam çıkacak sol üstten çevrimdışına alabilirsiniz. Kusura bakmayin konuya bakmıyordum çok uzun zamandır

Oyun açılmadan hemen önce Steam launcheri sol altta küçültülmüş bir halde çıkıyor. Kapat simgesine tiklayacaksiniz sonrasında önünüze çıkış yapmak istiyor musunuz çıkacak evet diyin. Sonra oyunu kapatıp tekrar açın karşınıza normal steam çıkacak sol üstten çevrimdışına alabilirsiniz. Kusura bakmayin konuya bakmıyordum çok uzun zamandır
Olmuyor dediklerinizi yaptım direk oyun başlıyor, steam menüsü açılsada sol üstte çevrimdışı seçeneğini kaldırmışlar. Geniş ekran modunda oluyormuşta bulamadım ben
GeForce Now'da Steam hesabını geniş ekranda offline başlatabiliyorsun da her girişinde Online olup tekrar Offline'a geçmen gerekiyor.

Hocam nasıl yapacağız? Geniş ekrana aldığımda çevrimdışı olma yerini bulamadım yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı