Ucuza Bannerlord satın almak

Bencede bu oyun şuanki haliyle 150tlyi hak etmiyor. Şu anda yasal yollarla öyle çok büyük indirimli bulabileceğini pek sanmıyorum ama Durmaplay sitesinde çok güzel indirimler oluyor zaman zaman. Bir çok oyunu oradan Steam indirimlerinden bile daha ucuza almıştım. Ara sıra yokla illa düşer bir ara.

Merhabalar Hala ucuza Mount and Blade 2:Bannerlord arayan varsa steam hesabımı satıyorum içerisinde Mount and Blade 2:Bannerlord+Alien İsolation+Tomb Raider+Watch Dogs var hesabı tüm bilgileriyle beraber 70TL'ye satıyorum ilgilenenler özelden yazabilir.
Ekran Alıntısı.PNG steam.PNG

Bannerlord, Epic Store'da indirimli olarak 120₺ ile satışta ve indirim kuponu sayesinde 60₺'ya kadar da düşüyor. Almayı düşünen arkadaşlara güncel bir tavsiye olarak buraya not düşmüş olalım.

Arkadaşlar selamlar, internette oyunları dijital olarak daha ucuza satın alanlarımız var, ve ben de alıyorum.
Aynısını Bannerlord için de yapmak istiyorum.
Gerçekten Bannerlord 150 TL'yi hak etmez diye düşünüyorum.
Ucuza Bannerlord satın alınabilecek herhangi bir site var mı?

2 tane sitede buldum fakat Steam hesabıyla veriyorlar 30 TL'ye. Üstüne üstlük şifresini değiştirmek yasakmış :D.
Bence Bannerlord daha indirime düşmez yakaladı fırsatı herkes aldı çatır çatır sevilip oynanıyor neredeyse.
Epic'de kuponla 60 TL'ye almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı