Ucuza CS:GO prime nasıl alınır?

futs

Hectopat
Bu aralar CS:GO'ya sardım ama Prime olmayınca boşa oynamış gibi oluyorum ve fiyatı daha bayağı yüksek. Uygun fiyata güvenilir Prime nasıl alabilirim? Bakiye eritmek isteyenlerden alsam ne kadara gelir?

Hocam bazı sitelerde var hesap olarak satılıyor ancak güvenli değil. Geri alınma, çalınma ihtimali de var. En güvenilir ve uygun yöntemi 250 TL verip almak.

@Emircan125 hocamın da dediği gibi her türlü yol yine 200tl gibi bir fiyata geliyor. Kendimde daha bugün aldığım için biliyorum. 2 hafta boyunca araştırdım tek güvenli yöntemin Steam üzerinden 250tl ye alındığını öğrendim.

Aralıklarla bu konu tekrar tekrar açılıyor. Güvenle alabileceğiniz bir site yok eğer hesap almak istemiyorsanız ki hesapta alsanız geri alınabilir bu da güvenli değil. Steam bakiyesinden para karşılığı oyun-DLC vs. hediye edenler oluyor satıcı bulursanız böyle alabilirsiniz( CS:GO Prime hediye ediliyor mu bilmiyorum) ya da mecbur 250 lira verip alacaksınız.

20 seviye olunca Prime hesap oluyor diye biliyorum bence satın almaya gerek yok.
Prime olmadan seviye atlanmıyor kaldı ki şuan da öyle bir şey olmuyor.

Geri
Yukarı