Ucuza Cyberpunk 2077 nereden alınır?

balikeat

Megapat
Şu an Trendyol indirimleriyle 100 liralık Steam cüzdan kodu 90 liraya geliyor. Bu şekilde 25 lira civarı ucuza alınabiliyor. Bir tık daha ucuza alma imkanım var mı? Tosla Kartı'n iade indirimini gördüm ama kampanyadan pek bir şey anlamadım. Tosla ile en fazla 20 lira ucuza geliyor sanırım. Eski konuları araştırdım, 190-200 civarına alanlar varmış. Üç beş kuruşun hesabını yapıyorsun demeyin. Hayatım boyunca sadece çok oyunculu oyunları satın aldım. Hayatımda para verdiğim sayılı oyunlardan olacak.

Tosla uygulamasından 120 TL'lik kod alırsanız buradan 30 TL iade alıyorsunuz. Tosla Kartı'nı Steam'e ekleyip 80 TL'lik bakiye alırsanız da buradan 20 TL iade alıyorsunuz. Gelen 50 TL iadeyle de yine cüzdan kodu alırsanız 12.5 TL iade alıyorsunuz. Toplamda 187.5 TL'ye almış oluyorsunuz oyunu.

Şu an Trendyol indirimleriyle 100 liralık Steam cüzdan kodu 90 liraya geliyor. Bu şekilde 25 lira civarı ucuza alınabiliyor. Bir tık daha ucuza alma imkanım var mı? Tosla Kartı'n iade indirimini gördüm ama kampanyadan pek bir şey anlamadım. Tosla ile en fazla 20 lira ucuza geliyor sanırım. Eski konuları araştırdım, 190-200 civarına alanlar varmış. Üç beş kuruşun hesabını yapıyorsun demeyin. Hayatım boyunca sadece çok oyunculu oyunları satın aldım. Hayatımda para verdiğim sayılı oyunlardan olacak.

Türkiye sınırları içinde 3 5 kurusun hesabı yapılmayacak kadar değerlidir. Eğer ucuza almak istiyorsanız bütün güvenilir oyun sitelerini araştırın. Bence Steam'den alın.

Tosla uygulamasından 120 TL'lik kod alırsanız buradan 30 TL iade alıyorsunuz. Tosla Kartı'nı Steam'e ekleyip 80 TL'lik bakiye alırsanız da buradan 20 TL iade alıyorsunuz. Gelen 50 TL iadeyle de yine cüzdan kodu alırsanız 12.5 TL iade alıyorsunuz. Toplamda 187.5 TL'ye almış oluyorsunuz oyunu.
Cidden hesapladıysanız helal olsun :D. Bunu okurken gözümün önünden formüller uçuştu.

Buradan nasıl alıyoruz @Tim hocam? Ben de başka bir oyun için dediğinizi yapmayı düşünüyorum da.

Buradan deyince, Sosyal ile anlaşmaları var sandım bir an, şimdi anladım.

Buradan nasıl alıyoruz @Utku Girgin hocam?
Tosla'yı açtıktan sonra aşağıdaki TOSLA yazan yere basıyoruz, Öde'ye gidiyoruz, Oyun Ödemeleri kısmından Steam Epin seçiyoruz ve alacağımız miktarda kodu alıyoruz. Demek istediğim buydu.

Diğer 80 TL kısım da direkt store.steampowered.com üzerinden kart bilgisi girilerek alınıyor.

Galiba bunun için gelecek ayın 10. gününü beklemek gerekiyor. Sayfada geri ödemelerin her ayın 10. gününde yapıldığı yazıyor.

Geri
Yukarı