Ucuza dikey ekran kartı aparatı

Lovestorry42100

Decapat
Ben aldığım ürün ile en ufak performans kaybı yaşamadım. Ekran kartım GTX1060 6GB, herkes gibi kasada yer var yok muhabbetine de girmeyeceğim. Ben kablo önerisi ve kendi yaptığım hakkında bilgi veriyim kim nasıl isterse taksın. Ürünü AliExpress'ten yeni üyelik açtığım için 10 lira indirim ile 30 liraya aldım. Siyah renk PCI Express X16 uzatma kablosu Türkiye'de 100 liraların altına kaliteli siyah renk ürün satan yok. 13 günde Konya'ya elime ulaştı statik poşet içerisinde geldi, paketleme gayet özenliydi. Satıcı iletişimi de gayet iyi. Fotoğrafta görüldüğü gibi 1 tane kalın somonlu vida ve ön taraftaki ağırlık ve sarsıntıyı alsın diye takozu yardım ekran kartının köşesine destek attım, kaya gibi oldu. Takozun yüksekliğini taşlayarak ayarladım ekran kartına geçirdim yerinden bile oynamıyor.

375045
375049
375050
375051

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasanızın modelini öğrenebilir miyim? Ayrıca daha detaylı fotoğraf atabilir misiniz?
Detaylı fotoğraf derken ne için kardeşim kasa markası xigmatek astro 650 watt 80 plus sertifikalı 4 adet RGB kontrollü fan ile 730 liraya vatandan aldım en çok modu olan kasalardan birisi profesyonel bir kasa saç ve malzeme kalitesi üst seviye power ve fanları başka yerden alsan kasa 80 liraya falan gelmiş oluyor neredeyse fiyat çok iyi.

youtubeda mesajlastik sizinle bu kabloyu gördüm aliexpress cesaret edemedim bu ürünü sipariş edeyim madem tecrube etmissiniz.tesekkur ederim
Ürün tam performans veriyor aliexpress üzerindende aşırı satılan bir ürün al geç kardeşim burada fiyatlar çok şişik buradan dandik alacağına 10 15 gün sonra gelsin adam gibi malzeme gelsin.

Ürünün, kutusunun ve ekran kartının takıldığı bölümün fotoğrafı gibi fotoğrafları diyordum ben. Örneğin ekran kartını taktığınız kısım ne kadar dayanıklı gibi soruların cevabını almış olacağız.

Ben aldığım ürün ile en ufak performans kaybı yaşamadım. Ekran kartım GTX1060 6GB, herkes gibi kasada yer var yok muhabbetine de girmeyeceğim. Ben kablo önerisi ve kendi yaptığım hakkında bilgi veriyim kim nasıl isterse taksın. Ürünü AliExpress'ten yeni üyelik açtığım için 10 lira indirim ile 30 liraya aldım. Siyah renk PCI Express X16 uzatma kablosu Türkiye'de 100 liraların altına kaliteli siyah renk ürün satan yok. 13 günde Konya'ya elime ulaştı statik poşet içerisinde geldi, paketleme gayet özenliydi. Satıcı iletişimi de gayet iyi. Fotoğrafta görüldüğü gibi 1 tane kalın somonlu vida ve ön taraftaki ağırlık ve sarsıntıyı alsın diye takozu yardım ekran kartının köşesine destek attım, kaya gibi oldu. Takozun yüksekliğini taşlayarak ayarladım ekran kartına geçirdim yerinden bile oynamıyor.

Eki Görüntüle 375045Eki Görüntüle 375049Eki Görüntüle 375050Eki Görüntüle 375051
Hâlâ çalışıyor mu ? Çalışırken kabloda ısınma oluyor mu?

Hocam selamlar, ekran kartim biraz fazla isindigi icin bende bu aparttan almayi dusunuyorum, acaba sicakliklarda her hangi bir degisiklik oldu mu?

Hocam selamlar, ekran kartim biraz fazla isindigi icin bende bu aparttan almayi dusunuyorum, acaba sicakliklarda her hangi bir degisiklik oldu mu?
Isıya herhangi bir etkisi yoktur kardeşim sadece görüntü amaçlı fakat kablonun uzununu alıp kasa fanlarına yakın takarsan illaki faydası olur benim 1060 kolay kolay oyunlarda fan bile çalıştırmıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı