Ucuza Discord almak

Hocam Türkiyede 200 kişili bir sunucu varsa 75 inde nitro var. Akan musluğu niye kapasınlar?

Hocam az önce de dediğim gibi 200 kişilik bir sunucu varsa 75 kişide nitro var akan musluğu kimse kapamak istemez.
Hocam bilemiyorum artık alanların bazılarının çoğuda hile ile alıyor çünkü bazı sitelerde bu Discord Nitro methodu deyip illegal satış yapıyorlar Discord bunu ele alması lazım ki böyle hileler artmasın veya ülkeler arası fiyatlandırma getirebilir yoksa hileler çoğaldıkça önüne geçemezler.

Benim arkadaşta 5-6 method var satıyor adam çatır çatır.
Salad sitesinden ekran kartınızı kullanarak Nitro alabiliyorsunuz. Mining tarzı bir şey sanırım.

Hocam bilemiyorum artık alanların bazılarının çoğuda hile ile alıyor çünkü bazı sitelerde bu Discord Nitro methodu deyip illegal satış yapıyorlar Discord bunu ele alması lazım ki böyle hileler artmasın veya ülkeler arası fiyatlandırma getirebilir yoksa hileler çoğaldıkça önüne geçemezler.
Hocam elbette bir Türkiye'ye özel bir fiyatlandırma olsaydı iyi olurdu, ama halen alanlar var bence bir değişiklik olmaz.

Hocam elbette bir Türkiye'ye özel bir fiyatlandırma olsaydı iyi olurdu, ama halen alanlar var bence bir değişiklik olmaz.
Aynı fikirdeyiz hocam biz nedesek yapmazlar ama bu iş böyle giderse Discord tarzı bir uygulama çıkarsa ve GIF kullanılırsa insanlar ona geçer ve kaybeden Discord olur diye düşünmekteyim.

Aynı fikirdeyiz hocam biz nedesek yapmazlar ama bu iş böyle giderse Discord tarzı bir uygulama çıkarsa ve GIF kullanılırsa insanlar ona geçer ve kaybeden Discord olur diye düşünmekteyim.
Şu an tek rakipleri teamspeak. O da discord kadar kullanıcısı yok. Discordu neredeyse tüm dünya iletişim için kullanıyor. Eğer iddialı bir rakip çıkar ise bence fiyat düşer. Daha Discordun nitrosuz olanlara giflere izin verdiği günleri hatırlıyorum. Birkaç yıl önceydi.

Geri
Yukarı