Ucuza Office 365 bulunabilir mi?

MysticVezonTR

Kilopat
Arkadaşlar ödevler için Powerpoint kullanmam gerekiyor ama orijinal olmadan Office 365 programlarını kullanmak sakıncalı geliyor. Acaba ucuza bu programları alabilir miyiz? 😕

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet. Okulunuzun mail adresi ile Office 365'in lisansına ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Ya da Office Online kullanarak acele işlerinizi çözüm bulana kadar geçici şekilde halledebilirsiniz, hatta alışırsanız sürekli kullanabilirsiniz.
Online'ı kullanmaya çalıştım ancak bir harfi silsem direkt kaydettiği için çok yavaşlatıyor beni. Ve okul mail'ini nereden alabilirim acaba? 😕

Libre Office önceden denemiştim biraz alışmam gerekecek. N11 gibi sitelerden alabilirim ama direkt hesap veriyorlarsa kendi Windows 10'umda nasıl kullanabilirim ki?
Office 365'i indirip Office aboneliğim uygulamasına girin ve sonra gönderilen bu hesapla giriş yapın, bu kadar.

Sınırsız oluyor değil mi bu hesaplar?
Birkaç ay önce kenarda bulunsun diye almıştım. Sizi öğrenci gibi gösterip hesap oluşturuyorlar ve hesabınızı mail yoluyla atıyorlar. Yani üniversite mailiyle oluşturulan hesaplardan farkı yok. Sınırsızlığı konusunda emin değilim (Sonsuza kadar devam etmesede birkaç yıl gider) ama şimdi kontrol ettiğimde aldığım hesap devam ediyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı