Ucuza Overwatch Nasıl Alınır?

Hocam bu sene olabilir emin değilim ama Overwatch 2 çıkacak. Biraz daha sabretmenizi tavsiye ederim. İkinci oyun çıktığında, haliyle ilk oyunu oynayan kalmaz diye düşünüyorum. O yüzden paranızı boş yere harcamanızı tavsiye etmiyorum. Xbox da oynamaya devam edin derim. İkinci oyun çıktığında, PC için alırsınız.

Oyunu Gamesatış uzerinden key olarak aldım ve uzun süredir sorun çıkmadı. Konuyu açtığım zaman Arjantin Pesosu 43 lira yapıyordu şimdi 68 lira yapıyor. Üzücü bir durum.
Oynamak isteyen varsa yazabilir.

Eki Görüntüle 1020369 Bilgileri giriyorum 1 ARS çekmek için kod gönderiyor telefona sonra bu hatayı veriyor.
Bende de aynı sorun oluştu, bu problemi nasıl çözdünüz ?
Sadece 1 ARS çekiyor ve yukarıda paylaştığınız erkan görüntüsündeki hatayı veriyor.
Oyunu Gamesatış uzerinden key olarak aldım ve uzun süredir sorun çıkmadı. Konuyu açtığım zaman Arjantin Pesosu 43 lira yapıyordu şimdi 68 lira yapıyor. Üzücü bir durum.
Oynamak isteyen varsa yazabilir.
Şu an Gamesatışta standart 260 legendary 465 lira malesef

Artık VPN ile satin alım yapılmıyor o ülkenin odeme yontemi olması gerekiyor sanırsam bende Vanguard almak istedim ancak sizin hatayı veriyordu biraz araştırınca kapattıklarını duydum.

Geri
Yukarı