Ucuza oyun almak için yapılması gerekenler

Bwerken

Hectopat
Makaleler
2
Evet arkadaşlar malum dolar yüksek ve oyun fiyatları tavan. Orijinal oyun alamayanlara hesap alabilecekleri siteyi vereceğim ve bu siteleri kimlerin kullandığını söyleyerek sizleri rahatlatacağım. Adı geçecek olan oyun sitesini arkadaşlar hangi siteler kullanıyor öncelikle söylemiş olalım. Zaten birçoğunuz biliyor ancak ben bilmeyenlere söylemek için açtım. En başta GameSatış, gamepazar, oyunfor vs. bu sitelerde bildiğiniz gibi oyun hesapları satılıyor ve bazıları çok ucuz bunun sebebi ise bu siteden alıp 100 kişiye birden vermeleridir. Bu sorunlarla karşılaşmamanız için siteyi alta bırakıyorum oradan hesapları alabilirsiniz. Guarantee başlıklarına dikkat edin buralardan alın ki bir sorun çıkarsa anında değişim yapıyorlar. Şimdiden herkese kolay gelsin.
Site: Plati.Market. Digital goods marketplace.

Elalemin hesaplarını çalarak satan sitelerden mümkünse alışveriş yapmayın.

Hocam ben nasıl aldıklarını bilmiyorum ama sonuçta Türkiye'deki satış yapan sitelerden de alanlar aynı şekilde alanı veriyor. Ben hiç değilse neyin nereden nasıl olduğunu millete anlatmak istedim.

Hocam ben nasıl aldıklarını bilmiyorum ama sonuçta Türkiye'deki satış yapan sitelerden de alanlar aynı şekilde alanı veriyor. Ben hiç değilse neyin nereden nasıl olduğunu millete anlatmak istedim.
İnsanları çalıntı hesap kullandırtmaya yöneltmeyin. Oyunları bu sayede 1 liraya bile alsanız asla tercih etmeyin.

Evet arkadaşlar malum dolar yüksek ve oyun fiyatları tavan. Orijinal oyun alamayanlara hesap alabilecekleri siteyi vereceğim ve bu siteleri kimlerin kullandığını söyleyerek sizleri rahatlatacağım. Adı geçecek olan oyun sitesini arkadaşlar hangi siteler kullanıyor öncelikle söylemiş olalım. Zaten birçoğunuz biliyor ancak ben bilmeyenlere söylemek için açtım. En başta GameSatış, gamepazar, oyunfor vs. bu sitelerde bildiğiniz gibi oyun hesapları satılıyor ve bazıları çok ucuz bunun sebebi ise bu siteden alıp 100 kişiye birden vermeleridir. Bu sorunlarla karşılaşmamanız için siteyi alta bırakıyorum oradan hesapları alabilirsiniz. Guarantee başlıklarına dikkat edin buralardan alın ki bir sorun çıkarsa anında değişim yapıyorlar. Şimdiden herkese kolay gelsin.
Site: Plati.Market. Digital goods marketplace.
Önerdiğin site çalıntı hesapları satıyor. Hesap sahibi hesabı geri aldığında elindeki hesap patlıyor. Satıcı iyiyse sana yeni hesap veriyor.

O da ne! Yine çalıntı hesap...

İnsanları çalıntı hesap kullandırtmaya yöneltmeyin. Oyunları bu sayede 1 liraya bile alsanız asla tercih etmeyin.

Hocam Türkiye'de milletin satın aldığı Instagram veya internet sitelerindeki hesaplar buradan. Hiç değilse burada 100 liraya alıcağına oradan 30 TL gibi bir bütçeye alsın. Millete çalıntı hesap diyorsunuz arkanızdan dönenleri görmüyorsunuz. Çalıntı hesabı buradan 100 TL ile alıp ortada kalacağına hiç değilse asıl alınan yerinden alsın patlıyorsa da 10 TL zarar etsin. Benim buradaki asıl amacım çalıntı hesap alması değil Türkiye'de ve söylediğim satış sitelerinde satılan hesapların nereden alındığıdır. İlla alacaksanızda buradan alın diye söyledim. Yoksa kimsenin tabii ki hesabına girmesin çalıntı vs vs. ama sonuçta millette bilsin nerede ne nasıl satılıyor.

Bu siteler yerine "Durmaplay-Voidu" gibi Steam Gift KEY yani sana kodu verecek sende kendi hesabında aktifleştireceksin. En uygun ve ucuzu bu. Ama her şeyi orijinal yerinden almak daha güvenlidir ve kuşku bırakmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı