Ucuza oyun almak

FakeTarik

Centipat
Daha fazla  
Geçen gün gamepazari diye bir siteyi fark ettim orada adamlar 1 tane hesabı birkaç kişiye satıyor ve herkes o hesaptan sınırsız oyun oynuyor ve genelde her oyunun 10TL gibi bir fiyatı var. Birkaç oyun aldım sorunsuz oynuyorum ama aradığım birkaç oyunu bulamadım. Bildiğiniz bu tür siteler var mı?

Bu tür hesaplar almanızı tavsiye etmiyorum. Bir ara bende almıştım. Aynı hesabı kaç kişiye satıyorlar Allah bilir. Online oynamayacaksan alabilirsin.

Geçen gün gamepazari diye bir siteyi fark ettim orada adamlar 1 tane hesabı birkaç kişiye satıyor ve herkes o hesaptan sınırsız oyun oynuyor ve genelde her oyunun 10TL gibi bir fiyatı var. Birkaç oyun aldım sorunsuz oynuyorum ama aradığım birkaç oyunu bulamadım. Bildiğiniz bu tür siteler var mı?

Technopat forumdan çoklu kullanıcılı hesap alıp sıkıntı yaşarsanız bir şey olmaz, ilgilenirler moderatörler, ancak Gamepazarı gibi bilinmeyen sitelerde alırsanız patlayabilir hesaplar.

Burada satış yapan güvenilir bir arkadaşımız var istersen iletişime geçebilirsin.

Böyle bir olay var doğru ama güvenilir ve iyi yorum yerlerden almanız lazım. Fakat her oyun için yapılacak bir şey değil çünkü her biri için ayrı bir hesaba girmeniz gerekiyor. Hesaba çevrimdışı girip oynayabiliyorsun(tabii oyunda Online varsa kullanamazsın)Çok istediğiniz 1-2 oyun varsa alabilirsiniz ama buradan değil.

Ben güncel Steam fiyatının %20 altına satıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı