Ucuza PS4 almak

Ne gibi bir zarardan bahsediyorsunuz? Ayrıca bence PS 3'lerin fiyatı olması gerekenden yüksek fiyatta bile.
yani hocam şöyle diyeyim, orjinalini ortadan kaldırmanın sıkıntı çıkaracağını düşünüyorum her zaman. İlk defa alacağımdan ötürü böyle düşünüyorum. Belki kırık oynadıktan sonra fikrim değişir bilmiyorum.

Selam. Uygun fiyatlı bir PS4 almak istiyorum. Kırık olmayan, orijinal olmasını istiyorum. Nereden bulabilirim? Şehrimde 2. el ürün satan dükkanlarda ucuza bulabilir miyim? Eğer bulamazsam düzgün bir cihaz, PS3 ile fifa18/19 oynanır mı? 4K televizyon var bu yüzden uygun fiyatlı 4 istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Bulunduğunuz şehir neresi?

Selam. Uygun fiyatlı bir PS4 almak istiyorum. Kırık olmayan, orijinal olmasını istiyorum. Nereden bulabilirim? Şehrimde 2. el ürün satan dükkanlarda ucuza bulabilir miyim? Eğer bulamazsam düzgün bir cihaz, PS3 ile fifa18/19 oynanır mı? 4K televizyon var bu yüzden uygun fiyatlı 4 istiyorum. Şimdiden teşekkürler.
İstanbulda yaşıyorsan muda konsol diye bi yer var ordan alabilirsin şubesi var istanbulda eğer İstanbulda yaşamıyorsanda İnstagramda mudakonsol yazsan çıkar

Geri
Yukarı