Ucuza Robux nasıl alınabilir?

Konu sahibi uygun fiyatlı robux istiyor sen resmi satıcıdan daha pahalı satanların olduğu bir mecraya yönlediriyorsun. Arkadaşın kazansın diye mi? Reklam mı amacın?
Pahalı derken ? bazı ilanlar pahalı evet,fakat siz hangi ilanı gözden geçirdiniz de bunları diyorsunuz ki ? Ben hiç rastlamadım.Yok arkadaşımın reklamını yapmıyorum uzun zaman once bıraktı.

Grup üzerinden atanlar genellikle 15 gün sonra ödeme yaparlar ROBLOX şartlarından dolayı. O süre zarfında parayı alıp kaçabilir.
Alakası yok. Bende bu işi yapıyorum. Robux teslim edildiğinde beklemede durur 1 hafta kadar. Bu süre zarfında Pendig diye gözükür hesapta yani robux tamamen güvende.

Alakası yok. Bende bu işi yapıyorum. Robux teslim edildiğinde beklemede durur 1 hafta kadar. Bu süre zarfında Pendig diye gözükür hesapta yani robux tamamen güvende.
Hocam son gelen kurallar ile bir kişiye robux atmak için 15 gün beklemen gerekiyor diyor. Ayrıca robux atınca da 1 hafta havuzda bekletiyor size gelmesi hiç yoktan 3 hafta.

Hocam son gelen kurallar ile bir kişiye robux atmak için 15 gün beklemen gerekiyor diyor. Ayrıca robux atınca da 1 hafta havuzda bekletiyor size gelmesi hiç yoktan 3 hafta.
O dediğiniz grup ile atma olayıdır. Bizim yaptığımız ise gamepass olayı. Grup ile komisyon olmazken bizim yaptığımızda komisyon var ayrıca komisyonu da ben karşılıyorum. Emin olmak istersen sitemizi de atabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı