Ucuza satılan Office 365 alınır mı?

Hesap alanlar büyük ihtimal altta belirtilen sıfır veya kullanılmış ibaresini görmemişler. Bana bir key verdiler o keyi girdikten sonra bir key daha verdiler. Hesap dediğiniz, hesap tanımlamayı mı kast ediyorsunuz?

Pro Plus kullanın ben geçen ay aldım. Satıcının adı dolunaysoftware idi uyguna almıştım. Hala kullanıyorum Windows’u da o şekilde aldım bence 365 yerine bunu al.

Bu sitedeki JetBilişim mağazasından uzak durun. Çok başarılı mağaza diye buradan satın aldım. Sattığı hesaplar 2 ay sonra patladı. Mesajlara cevap vermiyorlar iletişime geçmenin başka bir yolu da yok.

sağlamlisans.com'dan aldığım keylerde sıkıntı olmadı henüz.
uygunbana.com da iletişim sıkıntısı yaşadım tavsiye etmiyorum.
gittigidiyor'dan aldığım office keyleri hep sıkıntılı dikkat edin bu siteye hatta bence uzak durun. Mağaza satışı yapıyor sonra kayboluyor ürüne puan da veremiyorsun çünkü eski sattıkları ürün kaldırılmış oluyor.

Hocam 365'i nerden aldınız acaba ?
Gittigidiyor'dan...
sağlamlisans.com'dan aldığım keylerde sıkıntı olmadı henüz.
uygunbana.com da iletişim sıkıntısı yaşadım tavsiye etmiyorum.
gittigidiyor'dan aldığım office keyleri hep sıkıntılı dikkat edin bu siteye hatta bence uzak durun. Mağaza satışı yapıyor sonra kayboluyor ürüne puan da veremiyorsun çünkü eski sattıkları ürün kaldırılmış oluyor.
Ben Amazon'dan ucuza 2019 ProPlus almıştım Retail çıkmıştı. Yani istediğim bilgisayarda kullanabiliyorum. Tek sorun PowerPoint'te Tasarım Fikirleri özelliğinin olmaması.

Yeni konular

Geri
Yukarı