Ucuza Windows 10 almak

kalpkriziii

Hectopat
Merhaba ben şuan aktifleştirilmemiş Win 8.1 kullanıyorum şartlar gereği.
İşlemcim terliyor sıcaktan. Win 8.1 almadım çünkü Win 10 alırım dedim.
Ama Windows 10 çok güzel bir fiyat etiketi ile mest etti. (314tl)

Ben yine Windows 10 almak istiyorum ama Bütçe yok. (Gerçekten yok ayırabileceğim)
Bi yol buldum kendime göre ama sorayım.

Şimdi ben liseye yeni geçtim. Ama adıma kayıtlı öğrenci belgesi ve otobüs kartı var.
(Öğrencilerin alabildiği kart ) Şimdi Dreamspark'tan bunların resmini atsam bana Windows 8.1
Verirler mi ? Eğer alırsam direk Windows 10 , 1 senelik ücretsiz geçiş hakkımı kullanırım.
1 sene boyunca kenara 1Tl atsam Windows 10 parası çıkar böylece.

Ama güzel bi soru var Dreamspark bana lisans verir mi ?

DreamSpark sürümüne geçiş hakkı verilmedi. Muhtemelen Microsoft nasıl 8.1'i veriyorsa, 10'u da DreamSpark üzerinden o şekilde verecektir. Bu sistemin sürekli devam edeceğini var sayarsak 4 sene lise, 4 sene üniversite olmak üzere en az 8 yıl boyunca Windows'u ücretsiz kullanabilirsin.

DreamSpark sürümüne geçiş hakkı verilmedi. Muhtemelen Microsoft nasıl 8.1'i veriyorsa, 10'u da DreamSpark üzerinden o şekilde verecektir. Bu sistemin sürekli devam edeceğini var sayarsak 4 sene lise, 4 sene üniversite olmak üzere en az 8 yıl boyunca Windows'u ücretsiz kullanabilirsin.
Vallahi hiç sanmıyorum hocam dreamspark olayının windows 10 da olacağını. En azından olursa bile çıkış tarihinden bayağı sonra olur. Bence öğrencilere falan yarı fiyatına satsalar da alabilecek olsak. 315 lira nedir arkadaş ya neyin kafasını yaşıyor bunlar anasını satayım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı