Ucuza Xbox Game Pass nasıl alınabilir?

Eğer hiçbir şekilde hesabına Xbox Game Pass almadıysan şanslısın 2 aylık Game Pass alabilirsin. Discord Nitro kodları satılıyor byno üzerinden 3 TL'ye. Oradan alıp 2 aylık Game Pass Ultimate alabilirsin onun harici 1 aylık satanlar da gördüm 15 TL civarına. Araştırıp bakınız, bulamazsanız size tavsiyem 30 TL'ye alın, çok uğraşmaya değmez ki zaten fiyatı gayet makul.
Şu an için makul ama bu gidişle 60tl-90tl'ye çıkabilir. O yüzden internette bulunan 36 ay'a kadar bir kez kullanılan ve ultimate paketini 21tl'ye alabileceğiniz bir yöntem var. Onu kullanmayı düşünüyorum ama bir yanda da hangi oyunlar gelecek emin olamıyorum. Her türlü avantajlı ama bir kere de 750tl vermek kolay değil.

Şu an için makul ama bu gidişle 60TL-90TL'ye çıkabilir. O yüzden internette bulunan 36 Ay'a kadar bir kez kullanılan ve Ultimate paketini 21TL'ye alabileceğiniz bir yöntem var. Onu kullanmayı düşünüyorum ama bir yanda da hangi oyunlar gelecek emin olamıyorum. Her türlü avantajlı ama bir kere de 750TL vermek kolay değil.

Ne kadar zaman geçmiş yükselmez zaten Microsoft TR özel fiyat çekiyor yıllık alım falan olsa alınır da o da yok diye biliyorum.

Uğraşmaya ve riske atmaya değmez. Fazladan 15TL verip hem bu hizmeti ülkemizde uygun fiyatla sunan Microsoft'a destek olurum, hem de kafam rahat olur.

Zaten Türkiye'de oyun sektörü bile yok oyun alan adamda yok sonra niye Türkçe yok diye ağlayan bir milletiz biz şurada 20TL oyuna vermeyi pahalı gören insanlar oldukça ülke-yamalar vs gelişmez.

Arkadaşlar ucuz aramamın nedeni ekibime alacağım (yaklaşık 10-15 kişiyiz) yine de teşekkürler.

Hmm anladım öyle bir site yok ya araştırdım bulamadım ByNoGame bir kişiyi buldum fakat o da 1hafta önce ByNoGame girmiş yani kısaca adam yok olmuş 30TL vermek şart oldu artık ileride Duo üyeliği gelecekmiş öyle diyorlar 2kişi kullanabilecekmiş öyle bir şey olursa 1ay arkadaşım 1ay o alacak en iyisi de o ayrı hesaplar için geçerli Spotify aile planı gibi.

Bu yöntem ile 21 TL. İnternette 10tl'ye kodlar satılıyor ama onlarla uğraşmaktansa bunu deneyin. 2 aylık kullanacağım diyorsanız kod kullanın ama uzun süre ekibimle oyun oynayacağım diyorsanız bu yöntemi kullanın. Üstelik ultimate sürümü 21TL. Video

Bu yöntem ile 21 TL. İnternette 10tl'ye kodlar satılıyor ama onlarla uğraşmaktansa bunu deneyin. 2 aylık kullanacağım diyorsanız kod kullanın ama uzun süre ekibimle oyun oynayacağım diyorsanız bu yöntemi kullanın. Üstelik ultimate sürümü 21TL. Video
36 ay abonelik olayı çok mantıklı uzun vadeli kullanım için ama 2 aylık kodları önermeniz yanlış hocam. Yeni hesap açmak gerekiyor, eski hesaptaki tüm ilerlemeler başarımlar çöpe gidiyor. Üstüne üstlük ücretsiz elde edilen koda 10₺ ödemek saçma geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı