Ucuza Xbox Game Pass nasıl alınabilir?

Online satış yapan sitelerde uygun fiyata dolu, 6-7TL gibi makul rakamlara 2 aylık veriyorlar. Ben çok fazla farklı siteden aldım bu zamana kadar (10 tane farklı siteden almışımdır) hiç birinde sıkıntı yaşamadım.

Online satış yapan sitelerde uygun fiyata dolu, 6-7TL gibi makul rakamlara 2 aylık veriyorlar. Ben çok fazla farklı siteden aldım bu zamana kadar (10 tane farklı siteden almışımdır) hiç birinde sıkıntı yaşamadım.
Hepsi deneme kodları, asla tercih edilmemesi gerekiyor. Bilmeyen insanlara satıyorlar ancak o kodları.

Eğer hiçbir şekilde hesabına Xbox Game Pass almadıysan şanslısın 2 aylık Game Pass alabilirsin. Discord Nitro kodları satılıyor byno üzerinden 3 TL'ye. Oradan alıp 2 aylık Game Pass Ultimate alabilirsin onun harici 1 aylık satanlar da gördüm 15 TL civarına. Araştırıp bakınız, bulamazsanız size tavsiyem 30 TL'ye alın, çok uğraşmaya değmez ki zaten fiyatı gayet makul.

Son düzenleyen: Moderatör:
O değil de game pass için de şunu yapmayın ya :) 30 liraya, yani 2 doların altına sana bu mükemmel kütüphaneyi ve hizmeti sunuyor adamlar. 30 lira inanın aldığınız hizmet karşısında hiçbir şey.

Geri
Yukarı