Ucuza Xbox Series X nasıl alınır?

O.K91

Picopat
Daha fazla  
İyi geceler herkese. Daha önce konsol tecrübem olmadi. Kanım Xbox'a daha çok ısındı Game Pass sebebi ile. Ülkedeki vergiler cep yakıyor. Bu konsolu ucuza nasıl alabilirim? Yurt dışı tanıdıgım yok. Amazon.de'den sorun olur mu acaba? Konsolda problem olursa tamir ederler mi bir de? Cahilligime verin, Xbox ve PS'te bedava oyunlar var, benim çok sevdiklerim War Thunder gibi, bunlari PS Plus ya da Live Gold olmadan online oynayabilir miyim acaba? İkisinde de parali mi yoksa?

Yurtdışından sipariş etmek hemen hemen aynı fiyata denk geliyor gidip almayacaksanız malasef yapcak bir şey yok.

Eğer Xbox alıcaksanız Gamepassin ultimete paketinde zaten live gold bulunuyor. Ayrıca ea olay oyunları da gamepass ultimete ile geliyor. Xbox için gamepass alıcaksanız ultimete en mantıklısı.

Yeni nesili pek tavsiye etmiyorum açıkcası çünkü ilk kasalar genelikle kronik sıkıntılı olur onun yerine birsüreliğine ps 4 pro alıp yada one x alıp idare edin

Ben senin yerinde olsam Ukrayna'ya gider, 3 günlük tur ile tatilimi yapar, konsolu da alır gelirdim. Cebine de 2K para kalır.

Dil sorunu var İngilizcem cok az ve internetten fiyat ogrenebilecegim bir firma bile bulamadim kiril alfabesi gibi lanet olsun.

War Thunder Xbox'da varsa onda da herhangi bir üyelik gerekmez. Dediğim gibi ücretsiz oyunlarda Online girebilirsiniz? Çünkü ücretsiz oyunların %98'i Online :D.

Hocam siteden bakıyordum livegold istiyor ücretsiz oyunda bile ilginc.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dil sorunu var ingilizcem cok az ve internetten fiyat ogrenebilecegim bir firma bile bulamadim kiril alfabesi gibi lanet olsun.

Hocam siteden bakıyordum livegold istiyor ücretsiz oyunda bile ilginc.
Bence 1 ay kadar bekle fiyatları düşecek o zaman.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı